Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

update bootloaderu MDA 1

Ghusy (49)|18.3.2004 09:28
můžete mi někdo poradit jak si upgradovat bootloader ??? THX
Zdeno_ce4you (291)|18.3.2004 15:41
Upgrade se provádí stejně jako Romka přes SD, ale soubor se jmenuje *.NK2. Dám ho do sekce Download na www.korf.me.cz.
Nebo ho najdeš na www.xda-developers.com
Zdeno
Zdeno_ce4you (291)|18.3.2004 17:21
Pokud si ale vzpomínám, tak ty máš problém s upgradem přes SD s BOOTLOADEREM 5.15, tento patch je určen pro 5.17ku.
Ještě tě poprosím ( pro zdárné řešení problému ), aby jsi napsal bod po bodu postup tvého pokusu o upgrade. Čím detailnější tím lepší. Možná najdem chybu, možná ne.

Zdeno
Ghusy (49)|19.3.2004 07:30
no skoušim to přes XDAtools a usb kolébku. V tom XDAtools si vyberu ten soubůrek s OS co tam chci narvat, pak v té druhé kolonce vyberu, aby to nahrál rovnou do MDA, dam copy a spustí se dosovské okno a právě tam mi to napíše : error - spojení ukončeno násilím vzdáleným hostitelem :-((( poprvé mi to fungovalo, ale když jsem si to chtěl upgradnout podruhé, tak mi to napsalo ten error. Mam tam teď ROM 4.01.00, ale mam v ní pár chybiček, které jsem si upravil u lumpa a chtěl jsem to znova flashnout a nic :-(((, pokud to chci flashnout přes SD, tak mi to taky nejde :-((( dam nahrát OS na SD, pak to strčim do MDA, najedu do servisního menu a nic :-(((, tak pokud mi někdo poradí jak to vyřešit, tak budu fakt moc rád :-)))
zatim dík
Zdeno_ce4you (291)|19.3.2004 08:51
[QUOTE="Zelvak"] dam nahrát OS na SD
[/QUOTE]
Možná tě podceňuju, promiň, ale děláš to podle mého návodu? Jestli ano, tak je to divné že to nejde.:?

Zdeno
Ghusy (49)|19.3.2004 10:16
no jasně že jo
dansafe (144)|11.3.2006 14:12
Jak se dostanu do servisního menu, abych mohl zahájit upgrade bootloaderu ? Díky