Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spb Wallet 2.x - tajné věci v bezpečí

Zdenek Malinsky (9781)|4.7.2007 00:39
[color=red]EDIT
Včera byla vydána nová verze 2.0 - viz link[/color]

POZOR
Text tohoto příspěvku se týkal a týká předchozí verze 1.x - diskuze k verzi 2.x začíná zde.:!:



Včera vydala společnost Spb svůj další software. Tentokrát se zaměřila na bezpečnost PDA, především na skrytí hesel, PINů, přístupových kódů, čísel účtů a vůbec všech tajných a důvěrných informací před zvědavci, špicly a zlodějíčky.

Jak se uvádí na stránce produktu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] je bezpečné, zajištěné a jisté uskladnění všech důležitých a obchodních informací, zajišťující rychlý přístup k datům jak na kapesním tak na stolním počítači.

Vlastnosti:
Účinné kódování 256-bit AES
Včetně verze pro PC
Synchronizace
Nástrojová lišta pro Internet Explorer
Reálná zobrazení karet
Možnost úprav šablon a karet
Generátor hesel
Průvodce importováním
Chytré štítky pro telefon/SMS/email/atd.

Cena aplikace je 29.95 USD, soubor po stažení má 7.93 MB a v PDA zabere 3,2 MB. Spb Wallet můžete použít na PDA (nikoli smartphone) s OS 2003 a všech novějších, na PC je potřeba mít nainstalovaný OS MS 2000, XP nebo Vista. Firma navíc garantuje 30 denní lhůtu, ve které vám budou vráceny všechny peníze, pokud po zakoupení nebude s aplikací spokojeni. To bude asi nejspíše jen marketingový tah, protože zároveň poskytují [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] na vyzkoušení, takže rozhodně nebudete kupovat zajíce v pytli.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
zbysour (39)|12.7.2007 09:48
Program je to hezkej a sikovnej :-) Jenom mi nejde z nejakyho duvodu spustit ta PC verze. Nesetkal jste se s tim nekdo?
Zdenek Malinsky (9781)|29.7.2007 19:07
tomulinek (216)|13.9.2007 18:53
Funguje mi na PC i PDA, synchronizace úplně v pohodě. :yes:

PS: Pokud nechcete zakládat dvě peněženky, jednu na PDA a jednu na PC (pokud si založíte jednu na PDA, nezaloží se (aspoň mě) ta samá na PC), osvědčil se mi postup:
1. založit na PC
2. dát synchronizovat s PDA – tím se "založí" stejná i na PDA
A pak máte jednu a tu samu (resp. 2 kopie té samé) a pod stejným jménem na PDA i PC.
TheMelin (1642)|6.2.2009 08:48
Tak tu máme novou [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Je zde mnoho vylepšení a mnoho nových věcí, seznam změn a oprav naleznete [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
ferkl_ce4you (19)|10.2.2009 15:02
Vážení,
chtěl jsem vyzkoušet tento SW a zkusil jsem tedy Spb Wallet 2 nainstalovat a instalace z exe i cab skončí tím, že PDA zahlásí, že soubor není instalačním souborem WinCE. Používám svého letitého Axim X5i s WM 2003SE a v informacích o tomto SW jsem podporu tohoto OS našel. Nevíte někdo, kde může být problém?
Díky
TheMelin (1642)|10.2.2009 15:10
Já po pravé straně vydím operační systémy:

Windows Mobile 5 Phone Edition
Windows Mobile 5 Pocket PC
Windows Mobile 6 Classic
Windows Mobile 6 Professional
Windows Mobile 6.1 Classic
Windows Mobile 6.1 Professional

tvůj tam není, takže to fungovat nebude.
ferkl_ce4you (19)|10.2.2009 15:19
Toho jsem si samozřejmě všiml, ale v Návodu a i Z.Malinský výše píše "...soubor po stažení má 7.93 MB a v PDA zabere 3,2 MB. Spb Wallet můžete použít na PDA (nikoli smartphone) s OS 2003 a všech novějších, na PC je potřeba mít nainstalovaný OS MS 2000, XP nebo Vista..."
TheMelin (1642)|10.2.2009 15:23
To píše ještě o staré verzi 1.x. Když vyšla verze 2.x editoval svůj příspěvek a dopsal tam že je k dispozici nová verze.
ferkl_ce4you (19)|10.2.2009 15:32
Asi to tak bude... Budu muset sbírat starý papír a železný šrot a třeba si koupit něco novějšího.... I když se vrátím ještě k problému, tak v originál návodu pro Wallet 2 na straně 7 píšou: "... Make sure your system meets the following minimum requirements before installation.
•Windows 2000 SP3+, 2003, XP, Vista.
•Windows Mobile 2003 Phone Edition Windows Mobile 2003 Pocket PC Windows Mobile 2003 SE Phone Ed. Windows Mobile 2003 SE Pocket PC Windows Mobile 5 Phone Edition Windows Mobile 5 Pocket PC Windows Mobile 6 Classic Windows Mobile 6 Professional Windows Mobile 6.1 Classic Windows Mobile 6.1 Professional ..."
Zdenek Malinsky (9781)|11.2.2009 10:26
Je to přesně tak, jak píše TheMelin - už jsem to do toho prvního příspěvku dopsal.
Předpokládám, že jsi zkušený uživatel a víš, odkud a jak instalovat .exe a jak .cab. Pokud to opravdu nejde ani po opakovaných pokusech, tak máš asi bohužel smůlu a musíš si koupit novější zařízení nebo zkusit Code Wallet nebo eWallet. :oops: :?

Můžeš zkusit položit dotaz na diskuzním fóru Spb - že v návodu píšou něco jiného, než mají na webovkách a než ve skutečnosti jde.