Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN - Skype

biker7000 (4)|25.6.2007 15:31
ANo funguje to...ale to asi vsteci viete. Bol som vsak nemilo prekvapeny ked som si musel resetovat PPC a nasledne som chcel znovu nainstalovat Skype 2.2 cerstvo stiahnuty z ich stranky. Cakali tam na mna 3 nemile prekvapenia
1. Skype 2.2 (ta posledna .. tusim verzia 2.2.0.36) nepodporuje HTC TyTN
2. Skype sa sice da spustit ale hlasove sluzby vobec nefunguju (skype sa pri pokuse o vytocenie volaneho sam vypne. Funguje len chat.
3. Stary skype ktory podporoval i TyTN sa uz na strankach skype nenachadza.

Musel som to riesit zhananim starsej verzie skype (tusim 2.2.0.20) niekde na webe co mi zabralo dost casu.
Nerozumiem preco skype vymysla nove a nove verzie pricom tie nepodporuju ani nie tak stare telefony, co znemozni mnozstvu uzivatelov vyuzivat skype. Myslim si ze nie kazdy si kvoli skype-u bude hned kupovat nové PDA.
AKo to riesite Vy?
bjirka (380)|25.6.2007 18:42
Na Trinity stejný případ. Používám starší (beta) verzi a také nechápu.
miv_ce4you (66)|26.6.2007 13:05
ja som si stiahol skype este ked bol na stranke skype k vyberu presne pre HTC tytn. a ziadny problem. chat aj voice ide uplne super. edge na voice uplne v pohode staci. cez umts je voice uz uplna pohoda...
stary_pes_ce4you (252)|26.6.2007 16:26
Mozete sem hodit starsiu, funkcnu verziu Skype? Som urobil to iste ako vy a bol som nemilo prekvapeny. Starsiu uz ale nemam...
sejvi (11)|27.6.2007 17:28
Taky prosim o starsi verzi SKYPE. Mam MIO P550M a uplne stejny problem jako mel BIKER7000 :(
sejvi (11)|28.6.2007 10:30
Tak jsem sehnal verzi SKYPE POCKET PC 2.1.0.65 - jeste jsem ji nezkousel, dostanu se domu az vecer. Presto ji sem davam a snad POMUZE!

[CODE]http://www.edisk.cz/stahni/60368/skype-2.1.0.65.exe_4.38MB.html[/CODE]
sejvi (11)|28.6.2007 16:09
Tak to POMOHLO! Nahral jsem si SKYPE POCKET PC 2.1.0.65 a vse OK. :D
biker7000 (4)|28.6.2007 21:29
Tak tu je posledna verzia co este funguje s TyTN. Snad pomoze aj vlastnikom inych PDA. Je to 2.2.0.20
[CODE]http://www.edisk.cz/stahni/48192/SkypeForPocketPC_Beta.exe_4.86MB.html[/CODE]

Dufajme len, ze neurobia nejaku blbost, ktorou by obmedzili pouzivanie starsich verzii.
kuzelnik (20)|29.6.2007 04:40
Vam to stiha? Ked sa pripajam cez WiFi, tak voice vobec nestiha, je poriadne omeskany hovor a sekany. Asi to bude hardverom, lebo inac ide wifina v pohode.
sejvi (11)|29.6.2007 07:24
Ja jsem na MIO P550M (WiFi pripojeni) zatim zkousel jen zkusebni hovor s nahravanim a vse OK, zadne zpozdeni jsem nepozoroval. Vetsinou kdyz to mas sekane nebo zpozdene, tak je to otazka odezvy WiFi pripojeni (spatne pingy)...
miv_ce4you (66)|29.6.2007 08:12
hovor ked som pripojeny cez wifi tak uplne v pohode. pravda som pripojeny cez dsl. ale pripajam sa cez EDGE tiez v pohode uplne pouzitelne. opozdenie nie je nejak velke. a tiez sa zvyknem pripajat cez UMTS a tam je to uplne v pohode. mam T-M.SK. UMTS je ovsem iba v BA. a ja som v zv a v bb... takze na 95 percent idem len cez EDGE...
techi (5)|29.7.2007 14:24
Taky sem se lekl, že htc tytn přestal být podporován skypem. Tak sem se vrátil k beta verzi.

Tam se mi stává, že občas skype při startu zamrzne a aplikace nejde ani ukončit.

Ale použitelný přes EDGE rozhodně NENÍ. To je kvůli odezvě a pomalé rychlosti nemožné. Přes UMTS s pingem 100ms to už jakž takž de telefonovat.

Co mi ale vadí je, že nemůžete použít bluetooth headset pro volání přes skype.

No a taky by se mi líbilo, kdyby skype podporoval video telefonování i pro windows mobile, ale to by asi musel líp platit svoje líný vývojáře.
miv_ce4you (66)|29.7.2007 19:48
nemozem s tebou suhlasit a ver mi ze skype cez edge uplne v pohode pouzivam a hovorim o telefonovani. mam t-mobile sk. cez umts je to uuuuplne v pohode. pravdaze ked je siet dobre zatazena tak nastane nejake kolisanie kvality. ale edge v pohode.
pravda tiez som premyslal ci by nobolo mozne vyuzit prednu kamerku na tytne na video v skype...
pivous (58)|6.9.2007 00:00
jen pro zajimavost: mam HP 3715, ktery ma byt pry podporovany, ale chova se stejne blbe. Pri snaze o hlasovou sluzbu spadne. Text chodi. Muzete, prosim, obnovit ty linky na starsi verze? Uz je to mrtvy... Dik.
keceduh_ce4you (1)|22.11.2007 12:34
[QUOTE="MRH"]Ne, ne, je to free, takže díkes moc za mirror. Mě osobně vykazuje podobné problémy, tahle původní verze jede na TyTN ok.[/QUOTE]

Ahoj. Prosím o pomoc. Mám nově HTC TyTN II. Stáhl jsem skype ze stránek skype - Skype for Windows Mobile, Version: 2.2.0.37 Release date: November 7, 2007

Chat jde v pohodě, ale hlasové volání jde do zadního reproduktoru. Jde to nějak nastavit??? Nebo se mám vrátit k nějaké předchozí verzi? A kde jí najdu?
diky K.

Haldo (138)|4.1.2008 11:53
[QUOTE="keceduh"]Chat jde v pohodě, ale hlasové volání jde do zadního reproduktoru. Jde to nějak nastavit??? Nebo se mám vrátit k nějaké předchozí verzi? A kde jí najdu?[/QUOTE]
Vcera som skusal skype na TyTN II a toto je teda naozaj bug. Neviete niekto ako na to? Takto je Skype v PDA prakticky nepouzitelny, tam kde by som vedel viest hovor cez zadny reprak mam PC.
sinco_ce4you (229)|11.1.2008 14:14
Taky me stve zadni repro
biker7000 (4)|18.1.2008 18:04
A ide vam pocuvat napr. mp3 cez predny reproduktor? Predpokladam, že asi nie. Ide Vam vôbec nejaka aplikácia cez predný reproduktor (okrem telefonovania)? Asi tiež nie... tažko teda očakavat že to pojde so skype. pochybujem ze to vobec funguje na nejakom smartphone. Jedine riešenie je použiť externé sluchátka.
Haldo (138)|18.1.2008 20:52
Pri pocuvani hudby pouzivam celkom logicky sluchatka alebo zadny reprak. Pri telefonovani celkom logicky ocakavam predny reprak alebo sluchatka. Tak preto ta otazka. Len ked to nejde tak to nejde, co uz.
jixxie_ce4you (6)|19.1.2008 02:39
[QUOTE="biker7000"]A ide vam pocuvat napr. mp3 cez predny reproduktor? Predpokladam, že asi nie. Ide Vam vôbec nejaka aplikácia cez predný reproduktor (okrem telefonovania)? Asi tiež nie... [/QUOTE]
A to cinknutí při změně hlasitosti hovoru jde taky ze zadního reproduktoru? (nemůžu to vyzkoušet, můj dialer necinká..)
Martin Ráž Hoch (1832)|27.1.2008 12:20
Skype 2.1.0.65 - funkční na TyTN

Vzhledem k tomu, že stále nová verze problém se Skype vs. TyTN neřešní (alespoň ne u mě), tak sem dám znovu odkaz na původní funkční verzi, ve které funguje hlas bez problémů.

http://download.html.it/software/getit/2693/skype-for-pocket-pc/