Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kdy bude X500+ ???

xax_ce4you (0)|2.7.2007 14:11
Tak jsem to celé pročetl a musím říct, že to vidím dost neobjektivní.

Je to výrobce, který oznámil zpoždění dodávky a podle mailu je to zapříčiněno problémy s lokalizací, nikoli problémy s dodávkou lokalizace od firmy SunnySoft. To co je na základě toho vykonstruováno v textu článku je více než zavádějící - obzvlášť v kombinaci s obrázky češtiny uniklé z betaverze.

SunnySoft se tu několikrát dost marně snažil vysvětlit, že problémy s lokalizací neznamenají problémy s dodávkou od SunnySoftu.

To, že tuhle informaci ignorují čtenáři mě nepřekvapuje. Ale že ji ignorují i redaktoři, a místo aby zrevidovali štvavý článek a omluvili se za použití fotografií z beta verze češtiny (tím pádem i poškozování jména firmy) dál vedou svou zmatenou válku se SunnySoftem.

Mě tady SunnySoft naopak přesvědčil, že svou práci dělají dobře a i v takhle zaujatých diskuzích dokáží vést seriózní debatu a hlavně ji dokládat argumenty a ne dohady jako jejich protějšky.

A protože mě skutečně přesvědčili, objednal jsem si X500+ u nich.
orso_ce4you (65)|2.7.2007 14:18
Dobře ti tak!
Tomáš Kubec (749)|2.7.2007 15:31
Pozor pozor nic uniklého ani tajného nebylo, E-Ten to posílal distributorům na testování.

Zajímavé že uživatel xax byl 02. červenec 2007 :-)

https://www.ce4you.cz/personalize/profile_view.asp?v=21836
tane (41)|2.7.2007 15:40
[QUOTE]localization OS delay[/QUOTE]
Nepíšou nic o problémech s lokalizací, ale o zpoždění lokalizace. To má Sunnysoft opravdu zapotřebí vystupovat tu pod právě založenými nicky a dělat si tu tak trapnou reklamu?
Tomáš Kubec (749)|2.7.2007 15:43
Možná to bude lépší zamknout. Myslím, že to už nemá cenu řešit.
Pavel Koza (4761)|2.7.2007 16:41
Zmykam. Na zadne dalsi informace (myslim hodnotne informace) uz to nevypada:)