Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: Prvních 60 minut s HTC Touch (HTC Elf)

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Vzhledem k dokončovacím pracem na nové verzi webu jsem chtěl s psaním článků ještě pár dní počkat, ale když se mi dostal na stůl na krátké seznámení nový HTC Touch, nemohl jsem odolat a po několikahodinovém testování se s vámi rád podělím o první dojmy. Zařízení HTC Touch totiž nabízí něco, co žádné jiné zařízení s Windows Mobile nemá - speciální dotykovou vrstvu pro pohodlné ovládání prstem, navíc s předinstalovanou extra aplikací.

[IMG]/img/articles/cz/large/00000253_faNk2177620076181192.jpg[/IMG]

Přečtěte si celé preview.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Jak jsem se setkal s reakcí skoro všude, stačí Spb Mobile Shell a máme "skoro" to samé...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Výhoda iPhonu je v tom, že už zezačátku všechny programy přizpůsobí na ovládání jedním prstem. Samo HTC na konkurenci asi úplně stačit nebude, chce to asi taky nějakou podporu ze strany Microsoftu, ten musí WM ještě více přizpůsobit. Ale vzhledem k tomu, že WM6 jsou úplně nová, asi si na nějakou optimalizaci ještě počkáme. Nové windows po WM6 mají být opět revoluční, tak uvidíme, s čím MS přijde

Registrace
    Aug 2000

Souhlas. iPhone zacina z nuly a to je vzdycky nejjednodussi. Navic kompatibilitu aplikaci tretich stran vyresil tak, ze proste zadne programy tretich stran ve smyslu jak je zname na Windows Mobile nebudou, vsechno se bude spoustet v prohlizeci...

Registrace
    Nov 2007

Jak se bude resit ochrana toho displeje? Na to asi folie nepujde dat aby se to cele nenarusilo :?

Registrace
    Aug 2000

Na zarizeni byla takova ta tlusta originalni ochrana displeje a sice to trochu snizilo citlivost, ale zarizeni slo ovladat i tak, az na vyjimky nebyl problem. Spis je to horsi s kontrastem, ten mi vazne prisel nejaky slaby, jakmile nebyla dostatecna tma, bylo videt dost spatne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

JasJamminova BlackShadow nabizi podobnou aplikaci, uzpusobenou pro Hermese

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

"Rozhodně nechci tuto technologii odepsat"

Proč nazýváte technologií aplikaci? Dá se nazvat technologií např. SPB Mobile Shell, který umí v podstatě totéž?

Podle mě jde o rychlokvašku, která měla přijít na trh s předstihem před iPhone aby ohromila masy. na to, jakou z toho dělali bublinu, je to vcelku o ničem.

Registrace
    Aug 2000

TouchFLO neni aplikace, ale specialni dotykova vrstva... Jak presne je specialni nevim, to se moc nepise, ale podle me je to schopnost reagovat presne pri stlaceni mnohem vice bodu najednou, nez je obvykle pri stisku stylusem... Palec je preci jen trochu tlustsi nez hrot stylusu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

A máte z testu zařízení takový pocit? Na videích, která jsem viděl, Touch reagoval jako můj Asus P525, případně mé starší Vario. Nějak se mi nechce věřit, že by šlo o technologii srovnatelnou s iPhone.

Registrace
    Aug 2000

Ja prece netvrdim, ze to je srovnatelne s iPhone Zadny multitap se nekona a omezeni ovladani jsem popisoval. Stejne tak souhlasim s tim, ze to je proste snaha prizivit se na manii iPhone.

Pokud jde o pocit, tak ano, reakce displeje jsou pri ovladani palcem nebo prstem trochu presnejsi, ale realne to neni nijak extra velky rozdil, urcite ne hodny takoveho humbuku. Nehlede na to, ze prstem jsem schopen ovladat jakekoliv Pocket PC - jen nebudu pouzivat palec, ale spicku ukazovacku, coz tvrdite taky.

Nicmene tohle vsechno jsou prvni dojmy na zaklade nekolikahodinoveho pouzivani, tak to berte s rezervou, ostatne jako kazde preview.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ale to já beru nechci se hádat. To je jen má reakce na tu "technologii". Myslím, že tím humbukem naštvali více lidí Mimochodem, nemáte nějaké čerstvé informace o HTC Wings? Nebo to byla jen fáma?

Registrace
    Aug 2000

No jo... Marketing

Ad Wings - abych rekl pravdu, ted nejsem moc v obraze, snazim se dokoncit novy web a tak nemam na sledovani novinek moc casu. Fama to asi neni, ale jelikoz Vox je stary jen par (skutecne par) mesicu, tak Wings asi hned tak nebude... Ale to jsou ciste moje spekulace, nic vic nevim.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

A jake to bylo s tou ruchlosti? Bylo to jako na tech strankach??

Jinak si myslim, ze treti strany by mohly vydat par dalsich aplikaci, ktere by spolupracovali s tou to technologii. Ja bych to nezahazoval.. Trh nas uz nekolikrat prekvapil.. (Fotak v mobilu?? Na co proboha??? )) )

Registrace
    Aug 2000

Animace bez problemu, pekne plynula.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HTC S710 (Vox)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 80
    Poslední příspěvek: 01-11-2007, 16:59