Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 75

Téma: Nové ce4you se blíží - aktivujte si svůj účet!

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Přátelé, po letech zoufalých pokusů a omylů při snaze posunout ce4you někam dál se konečně zdá, že cíl mého snažení je na dosah. Během několika málo týdnů spustím nový, mnohem lepší, hezčí a chytřejší web. Spolu s tím dojde k několika velkým změnám a jednou z nich je sloučení uživatelských databází české a anglické verze webu tak. Proč tomu tak je není důležité, důležité je to, že předtím provedu v databázích čtenářů drastickou čistku, aby sloučení proběhlo co nejlépe. Více jak 80% účtů je totiž neaktivních, často byly založeny jen kvůli vložení inzerátu do databáze a tak není důvod je v databázi uchovávat.

A co pro aktivaci účtu, tedy označení účtu jako aktivního účtu, musíte udělat? Je to prosté - jednoduše se odhlašte (pokud jste přihlášeni) a následně se zase přihlašte. Tím se váš účet zaktivuje a při spouštění nové verze nedojde k jeho odstranění. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete přihlásit (zapomněli jste heslo a nedaří se ho získat automaticky emailem), napište mi a zkusíme to spolu vyřešit.

Zároveň děkuji za vaší trpělivost a prosím ještě o krátké strpení, výsledek snad bude stát za to
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

No uz sa tesim :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak tak - drzim palce at jde prechod hladce.
    Btw. uz jsme nekteri meli strach, jestli s Pavlem nespadlo letadlo cestou ze Seattle - ze se od te doby snad ani neozval. Ted to vypada na vysledky tohoto "odmlceni"

Jinak urcite se najde spousta lidi, co budou nadavat, ze starsi verze byla lepsi --> ale tak tomu bude vzdycky. Tomu se clovek nevyhne, takze se nenech odradit a preji, at je takovych lidi co nejmene :yes: Uz se tesim na novou verzi )

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Ja nebudem nadavat. Mna to potesi .
    Ja len dufam, ze to nebude smerovat, tak ako zive.cz a mobilmania.cz . Layout stranky bol pred tym univerzalny a potom sa preslo na nejaky standard a stranku mam skoro na pol obrazovky.
    Dufam teda ze aj nove ce4you bude univerzalne pre rozlisenie monitora .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tak držím palce, aby to nedopadlo jako s vylepšováním Spolužáků na Seznamu, tam nové verze stojí vždy za...:no: .

Registrace
    Aug 2000

Nevim presne, co tim myslite, ale pokud jde o pevnou sirku obrazovky, tak Vas asi zklamu (prvni nespokojeny. Obe varianty (pevna sirka x flexibilni) maji sve pro a proti a ja se po dlouhem zvazovani rozhodl pro fixni sirku optimalizovanou pro rozliseni 1024x768 bodu, protoze tuto sirku a sirku 1280 bodu pouziva vice jak 80% ctenaru, kdezto vyssi sirku ma necelych 15%. Nicmene protoze je web nyni psan ve validnim XHTML a CSS, neni problem udelat volitelny layout uzpusobeny sirce vyssi.

Mam v planu vic veci, tohle je jedna z nich, ale protoze se moje predstavy kvuli naprosto neprofesionalnimu a podvodnemu jednani meho posledniho programatora musely dost zmenit a protoze cely web programuji (opet) jen ja sam, nebude to hned - preci jen to neni priorita.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

No nevím, je opravdu nutné všechno programovat vlastníma rukama? Nestačilo by vzít skoro jakékoliv fórum a prostě jenom zkonvertovat databázi?

Registrace
    Aug 2000

Myslite si, ze ce4you je jen forum? Pekne dekuju...

P.S. Asi 2 mesice jsem stravil tim, ze jsem hledal nejake hotove reseni (i komercni). Jiste, na prvni pohled jsou toho tuny, ale pokud se clovek zacne snazit jit trochu do hloubky, zjisti, ze je situace dost bidna. Neni problem zalozit si blog, online obchod nebo samotne diskuzni forum. Ale pokud jsem chtel neco minimalne v rozsahu puvodniho ce4you pocinaje forem, pres clanky a databaze az po bazar, navzajem propojene, nenasel jsem nic, co by se dalo pouzit bez obrovskych uprav...

Jasne, tezko rict, jestli se to nedalo udelat jinak, lepe. Ale hold uz se stalo, ja nad webem stravil vice jak 3 mesice intenzivni prace a tak to snad k necemu bude

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

1024? No co uz :>
    Co sa tyka tych vopred hotovych rieseni tak suhlasim s Pavlom. Jednoducho na profesionalny web, treba mat vsetko 'po svojom'.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Hlavu vzhůru.... Inovace bez legrace.... Už se těšííím....:yes:

Registrace
    Nov 2007

Jam mam takovy pocit ze uz jsem videl podobnyweb postaveny na VBulletinu - bylo tam forum, clanky, dowloady i neco na prodej. Jen si nemuzu vzpomenout co to bylo zac. Ale VBulletin je hodne dobry, tak doufam ze se mu nove c4u alespon priblizi :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Jsem tez zvedavy na tu sirku webu, podle me, to co provedli s mobilnanii a zive.cz je padle na hlavu, v dobe kdy trhu vladne sirokouhly format obrazu je tohle pro me nepochopitelne. Doufam tedy ze touhle cestou nepujde i ce4you. Muze mi nekdo rict jedinou vyhodu toho fixniho sloupce?

Registrace
    Nov 2007

Jednoduseji se to programuje a ma to znacne vyhody z hlediska tvorby grafiky (ta ale na mobilmanii zadna neni).

Registrace
    Aug 2000

To je samozrejme diskutabilni. Pokud zobrazuji cisty text, tak je mi jedno, jak dlouhy bude. Ale pokud chci mit nejakou grafiku (ikonky, grafickou upoutavku), tak je pak zobrazeni na 2x tak sirokem monitoru velmi osklive. Pohled na hlavni stranku ce4you na displeji 1680x1050 byl prave tim momentem, kdy jsem si rekl, ze tohle nechci. Ikonka nalevo, vedle 1-2 radky dlooooouheho textu a pod tim 5 radku volneho mista... Vyhoda fixni sirky je proste jasna - na vsech displjich to bude vypadat tak, jak chci ja. Odladit jeden layout na sirku displeje 1024 a sirku 1680 v trochu slozitejsich vecech jednoduse neumim.

Jasne, urcite jde vsechno vymyslet. Muzou se trebas dat ty upoutavky na clanky vedle sebe, 2 nebo tri. Jenze to zase neprojde na malych monitorech, takze vysledkem je nutnost mit 2 ruzne CSS templaty. A k tomu se chci dopracovat

P.S. Vam se skutecne dobre cte jeden radek roztazeny na 250 znaku?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ja ctu ce4you prevazne z PPC, tak doufam ze s novym webem nezmizi mobilni verze a pokud bude, mohlo by tam pribyt alespon vkladani souboru.

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. nové ce4you?Kdy?
    Od xslide_ce4you v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 27-08-2007, 18:19
  2. Projekt NOVÉ CE4YOU - fáze 0.5
    Od Pavel Koza v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 21-07-2007, 11:27
  3. Kde získám banner ce4you na svůj web???
    Od pantondavo v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-12-2006, 15:44
  4. Projekt NOVÉ CE4YOU - fáze 0.5 - dokončeno
    Od Pavel Koza v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 15-09-2006, 15:03
  5. Konec Pocket PC se blíží... Nebo ne?
    Od Pavel Koza v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 26-02-2005, 14:04