Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Destinator 7 na X500

sep_ce4you (351)|11.7.2007 13:09
[QUOTE="bmk"][QUOTE="sep"]takze kratke resume z uzivani destinatoru na M700 v Praze. Navigace samotna je v pohode. Nastaveni trasy je taky moc pekne. Je pro me zahadou jak mnastavovat trasu prez vice map, protoze zadat trasu na neco co je mimo mapu ceske republiky nejde a tlacitko on other map taky nic nedela :( .... to je prvni vyrazna chybka.

Edit: tak podle vseho to funguje, jenom pokud ma clovek signal :(

Interface je plne srovnatelny s tt6 ... jediny co je mozna az moc zjednoduseny a neda se modifikovat jsou udaje v info poli - da se jima jenom klikat.

TMC nefunguje, ale teoreticky by mohlo ... jeste se v tom budu vrtat.[/QUOTE]

Takže pokud chcete jet třeba z Prahy do Paříže a z Paříže do švícarského Wintheturu a přes Wídeň zpět do Prahy, tak to nejde nastavit jako jedna trasa , nebo jak to je ???????[/QUOTE]

Jinak ale planovani po vice bodech v ramci jedne mapy jde bez problemu ... takze se akorat musim snazit
Tomáš Kubec (749)|11.7.2007 13:55
Recenze destinaoru je [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].

Hodnocení a závěr
Navigační software Destinator nepatří na našem trhu mezi příliš známé produkty, ale přesto má našlápnuto správným směrem, a už teď se bez servítek může rovnat s konkurenčními programy jako TomTom nebo iGo. Většina uživatelů ocení především přehledné uspořádání nabídek a snadnou orientaci v aplikaci. Vyzdvihnout musím i kvalitní mapové podklady s výborným stupněm pokrytí. Do budoucna výrobce slibuje ještě další vylepšení grafického rozhraní, hlasové navigace a zdokonalení některých českých popisků. Další dobrou zprávou je, že už během léta má být uvolněna nové verze Destinator 7. Distributor rovněž slibuje pro všechny vlastníky verze 6.1.1 upgrade zdarma.
sep_ce4you (351)|11.7.2007 14:15
[QUOTE="Tomáš Kubec"]Recenze destinaoru je [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].

Hodnocení a závěr
Navigační software Destinator nepatří na našem trhu mezi příliš známé produkty, ale přesto má našlápnuto správným směrem, a už teď se bez servítek může rovnat s konkurenčními programy jako TomTom nebo iGo. Většina uživatelů ocení především přehledné uspořádání nabídek a snadnou orientaci v aplikaci. Vyzdvihnout musím i kvalitní mapové podklady s výborným stupněm pokrytí. Do budoucna výrobce slibuje ještě další vylepšení grafického rozhraní, hlasové navigace a zdokonalení některých českých popisků. Další dobrou zprávou je, že už během léta má být uvolněna nové verze Destinator 7. Distributor rovněž slibuje pro všechny vlastníky verze 6.1.1 upgrade zdarma.[/QUOTE]

ooooo dekuji ..... takze staci vybrat euroroads a on to potom automaticky prepina na podrobnejsi mapy ... aspon podle toho co je napsany v recenzi .... huraaaaaa :D
sep_ce4you (351)|11.7.2007 14:20
hmmmm ... tak to nefunguje :( ... jeste si s tim budu muset hrat :(
majkycz (6)|11.7.2007 21:13
[CODE]Příjem TMC informací není možné s M700 (ani X500) a Destinatorem 6 používat, jelikož tyto modely mají jiný TMC čip, který zatím žádný navigační software nepodporuje. Změnit by se to ale mělo s příchodem ostré verze Destinatora 7 (venku je už testovací beta verze, ale v té podpora TMC chybí úplně).[/CODE]

Info pod článkem;)
Tomáš Kubec (749)|11.7.2007 21:38
To se tu snažím tvrdit celou dobu :-))

sep_ce4you (351)|11.7.2007 22:45
no a kdy teda bude ta sedmicka .... musim rict, ze Destinator neni spatnej, ale TT6 je na neco lepsi ;)
Tomáš Kubec (749)|11.7.2007 23:00
Kdy bude sedmička nám nechce zdělit ani výrobce :-)

sep_ce4you (351)|12.7.2007 12:40
Takze dalsi zkusenosti z navigace po Praze.

1) Protahnul me i ulickama o kterych sem nevedel, ale prekvapive sem se dostal na misto urceni rychleji nez normalne.
2) neni dobre mu natvrdo zadavat jakou navigaci ma hledat (nastaveni). Proste ho nechte at si hraje a nezapinejte mu TMC (grrrr).
3) vybornej je pedestrian mode (zrovna dneska sem sel do nejaky pravni kancelare na pesi zone :) )
4) jeste sem neprisel na to jak nakliknout misto na mape a udelat z nej cil trasy
5) stale netusim jak propojit mapy ruznych statu mezi sebou :(
6) ma fenomenalne rychle rekalkulace tras (o hodne rychlejsi nez TT co sem mel)
7) zafixovani probiha vetsinou hodne rychle (ale to je asi taky otazka GPSky)
8) stejne jako TT ma problemy se zatackama hned za krizovatkou ... rika vam turn left, ale veskutecnosti je to prejed krizovatku a pak turn left, ale vizualne/pozicne na mape se to zobrazuje v poradku ;)
sep_ce4you (351)|12.7.2007 23:30
tak co se tyce nvigce do zahranici.

1 zvolim si mapu cilove zeme
2 naklepam adresu
3 destinator automticky nahodi mapu silnicni site cele evropy
4 a tady nastava hlavni problem - silnicni sit tyhle mapy je o hodne slabsi
sep_ce4you (351)|14.7.2007 15:51
takze kratka zkusenost s navigaci v BRNE a jeho okoli. detailnost je stejna jako v praze. je t celkem super. nebal bych se ani detailnosti map mimo veky mesta.
Petr_z_Ujezda (140)|17.7.2007 00:00
Nechá se někde Destinator (6 nebo 7) stahnout a otestovat (nějaké 14D zkušební demo)?
Radekr_ce4you (41)|17.7.2007 13:17
Mám prosbu. Můžete mi někdo vypsat adresáře, ve kterých jsou mapy na PC a pak na E-tenu? Hlavně na E-tenu. Asi je musím instalovat ručně, protože ta konzole Destinatoru je nevidí. Zřejmě proto, že mám nesmyslně v práci systémový disk pojmenován jako E: (to není moje dílo) a ta konzole si s tím neví rady. Takže ty mapy nemůžu instalovat z konzole, ale musím je tam naházet ručně.
Radekr_ce4you (41)|17.7.2007 13:38
Jo už to asi mám. V adresáři DestinatorApps\Destinator vytvořit složku Maps a tam naházet ty rozzipovaný soubory.
sep_ce4you (351)|17.7.2007 13:44
BTW existuji nejake slusne mapy Chorvatska treti strany ? To co je prilozeno v baliku map je nepouzitelny :(
Radekr_ce4you (41)|17.7.2007 14:18
Přece jen to potřebuju upřesnit. Mám teda adresář \SDMMC\DestinatorApps\Destinator a v něm složku Maps a v ní rozzipované mapové soubory. Jenže ty se u každé mapy jmenují stejně. Tak jak ten adresář vypadá po instalaci map z PC? Jsou tam nějaký podadresáře jednotlivých map? Třeba Maps\CzechRepublic, Maps\France? Když takový adresář vytvořím a dám do něj mapový soubory, Destinator nic nevidí. Vidí jen soubory ve složce Maps.
Radekr_ce4you (41)|17.7.2007 15:03
Nebo ještě lepší by bylo, kdyby mi někdo uměl poradit, který parametr z konfiguračních souborů konzole Destinatoru v PC nastavit tak, aby načítal mapy z E: disku.
cubehash (156)|18.7.2007 14:13
edituj ty příspěvky!!!!!!
sep_ce4you (351)|19.7.2007 10:47
takze dalsi postrehy s navigaci po Berine. Fungovala velmi dobre. mapa je veeeeelmi podrobna. jedinkrat me nastval pedestrian mode, protoze vytuh/prestal aktualizovat polohu a musel sem destinator vypnout a zapnout. celkem sem byl za tu gpsku vdecnej protozehledat nektere zapadle ulicky jenom s mapou bylo velmi obtizne. ;)
sep_ce4you (351)|21.7.2007 11:08
takze dalsi zkusenost s uzivanim destinatoru. navigoval se do abolutni middle of nowhere vesnice Za prahou a dostalo me ze v ni jsou zmpovane i ulice !!! akorat me protahl ulickama o kterejch nevi ani mistni. ;) ale byl sem na miste nejrychlejc. ted sedim na zahrade popijim cerveny a posloucham stary stony ;) ....pohoda ;)
Radekr_ce4you (41)|30.7.2007 01:36
Dají se do Destinatoru nějak šoupnout databáze radarů, třeba z POI.CZ? Nebo tam není odpovídající soubor? Dal by se nějak vygenerovat z těch, co tam jsou?
sep_ce4you (351)|7.8.2007 16:16
lvancura (1)|21.8.2007 14:29
Zdravíčko všem. Pročítal jsem různé recenze a fóra ohledně map v Destinator vs. TomTom, ale jelikož se informace různí, rád bych se optal přímo někoho, kdo Destinator používá: Jak je na tom mapa ČR co do pokrytí obcí a vesnic? Nvigaci budu využívat téměř výhradně v ČR, avšak potřeboval bych názvy ulic i v nejmenších vesnicích.
sep_ce4you (351)|21.8.2007 18:06
tak to zatim radsi Tomtom ... teleatlasi mapa je na tohle lepsi (byt me zatim Navteq stacil, ale jezdim - Praha, Brno, zapadni Evropa). Koncem roku by mel bejt update map, kterej by snad uz mel mit vyrazne lepsi pokryti vychodni evropy ... uvidime
jožin_ce4you (17)|27.8.2007 22:06
Zdravím. Nefunguje mi Navigátor7 na x500+. Zadám-li cíl cesty a spustím navigaci, zahlásí to "Nelze otevřít GPS COM port". Přitom když v konfiguraci zadám "Automatické vyhledání GPS", tak ji najde na COM4 a vypíše souřadnice. Může někdo poradit prosím ???
DellaVega (70)|2.9.2007 19:05
Zdravím,kdo má zájem... http://www.easydevices.co.uk/pp/Software/Destinator_7_TrafficSam_for_TrafficMaster.html
jouker (4)|1.12.2007 17:52
ahojky, nevi nekdo jak s destinatorem v e-tenM700??? vse jsem nainstaloval z webu, ale nechce me to komunikovat s GPS - ktera samo o sobe chodi normalne, co je potreb ajeste nastavit???
thimlicek (89)|9.12.2007 16:29
Tak s podporou TMC u Glofiishe nepocitejme. Mam verzi 7.0.0588 a ani tuk. Mel jsem uz problem dostat mapy do X500 protoze PC portal vubec nevidi pametove karty.......
jožin_ce4you (17)|10.12.2007 09:38
[QUOTE="jouker"]ahojky, nevi nekdo jak s destinatorem v e-tenM700??? vse jsem nainstaloval z webu, ale nechce me to komunikovat s GPS - ktera samo o sobe chodi normalne, co je potreb ajeste nastavit???[/QUOTE]

V adresáři destinátoru je program "ResetToDefaults". Zkus ho spustit, možná se to chytne.