Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Home - today plugin

soko.ban (71)|23.3.2008 13:01
[QUOTE="MRH"]Mě osobně ve verzi HTC Home 2.1.1005.722 funguje ikona změny podsvícení bez jediného problému[/QUOTE]

No ty mas Hermes a na ten je nejaka fix verze htc home pro to podsviceni.. u Polarisu to ale nejede. Alespon podle toho co jsem zatim vycetl.
Martin Ráž Hoch (1832)|23.3.2008 13:58
Nemám žádný fix ani verzi se speciální úpravou, prostě mi to jede... dřív se tento problém objevoval také, ale to se pak s novějšími verzemi opravilo. Měl jsem za to, že je to univerzální funkce WM.
soko.ban (71)|23.3.2008 16:05
No to já taky, ale stejnej problém má víc lidí.
Jako první jsem našel tenhle odkaz Shadowork.net, ale tam je verze 2.0.814. První příspěvek v diskuzi tam má stejnej problém jako já.
Přišel jsem na to, že to není poslední verze a chtěl jsem si i změnit město na počasí. Našel jsem tyhle stránky stránky a dal jsem tam verzi HTC Home 2.1 for all other devices (Schen cab, WM6 only). Předtím jsem odinstaloval jak HTC Home tak i Customizer a vymazal zbytky co po nich zůstaly. Počasí jsem změnil, ale podsvícení nejede. Což je věc, která mě celkem štve, protože sem si to podsvícení měnil podle toho kde jsem zrovna byl.
Zkoušel jsem hledat nějakej fix a nenašel. Takže, pls, mohl by mi nějakej majitel Cruise poslat odkaz na šestizáložkovej HTC Home, kterýmu funguje změna podsvíceni? Díky.
Mashe (622)|23.3.2008 22:15
[QUOTE="soko.ban"]
Normálně, Start/Nastavení/Systém/Odebrat programy, byl tam HTC Home prekouk sem se automaticky potvril a uz to bylo.
Mám Cruise od SunnySoftu asi neco pres mesic.
Paxem s tim lehce laboroval ankonec to cely vyprasil a podle nejakyho navodun jsem si tam nainstaloval 2.1.1005.722, dal jsem si tam v pocasi svoje mesto a pocasi ale to podsviceni furt nefunguje.[/QUOTE]

jenze ja to tam prave nemam ..
soko.ban (71)|28.3.2008 20:44
Tak jsem nakonec zvítězil...

Takže kdo máte Cruise a chcete HTC Home plugin s 6ti záložkama račte číst.
Na mnou již zmíněných stránkách N2A si stáhněteHTC Home 2.1 (xplode cab for BA, WM6) a je to. Podsvícení funguje a funguje i jiný město než přednastavený. Na změnu města se mi osvědčila přímá editace registrů než se mrcasit s editací souboru se seznamem měst. Pomocí Home Customizer jsem si to lehce poladil a jsem spoko.

Tenhle plugin v kombinaci s freewareovým TodayAgenda v1.1.0 (zobrazuje přehledně a konfigurovatelně výhled do kalendáře + úkoly) je pro mě osobně idální dvojicí na Today.
Dandak_ce4you (101)|31.3.2008 16:46
[QUOTE="Soukynek"]můj home -hodiny[/QUOTE]

Sorač, ale dost hrozný. Kolik je vlastně hodin?
Martin Ráž Hoch (1832)|20.5.2008 14:45
nokimey_ce4you (0)|1.6.2008 19:24
Pomůže mi někdo ja tohle téma rochodit na Mio A702?
stris (98)|1.7.2008 06:57
chlapi, co přesně řeší mód "sound:automatic" v nastavení vyzvánění? našel sem jen anglicky psané stránky s tímto dotazem a jak jsem z toho pochopil, je to jakési nastavení vůči kalendáři (takže by se pravděpodobně mělo jednat o vypnutí zvonění v časech, kdy nechcete být rušeni? Oběd, noc...?). Jak jej nastavit sem ale nezjistil.

Už sem na to přišel. Stáhl sem si příručku na zařízení, které má today již od výroby a tam bylo popsáno "Je-li vybrána možnost Automaticky, zařízení bude vibrovat během plánované události v kalendáři; mimo plánované události v kalendáři bude používat nastavení Normální"
sobi1 (51)|2.7.2008 12:53
Rád by som sa opýtal na riešenie problému v HTC Home. Neviem opätovne dostať kontakt do záložky People. Podarilo sa mi na môj vkus až velmi jednoducho zrušiť kontakt v People a to kliknutím na ikonu s krížikom a následne na samotný kontakt. Kontakt zmizol a už sa neviem dostať k opätovnému vloženiu nového kontaktu. Ak vie niekto poradiť, ako sa tento problém dá vyriešiť, budem rád.
P.S. Nenašiel som nič ani v HTC Home customizeri.
00286665_Capture0011_CCvw.jpg
oldasuk (38)|2.7.2008 13:02
Musíš to nastavit v Touch Cube.Potáhnout prstem ze spoda nahoru a najít stránku s kontakty a tam to zeditovat.Ahoj Olda ;)
sobi1 (51)|2.7.2008 13:10
Díky za radu. Som asi pako, ale čo je to Touch cube? Návod sa zdá byť jednoduchý, ale skončil som na Touch cube.
oldasuk (38)|2.7.2008 15:42
No přece toto Ahoj Olda ;) http://www.htc.com/cz/product.aspx?id=11796
sobi1 (51)|2.7.2008 15:53
Tak už fakt až taký blbý asi nie som. Mám TyTNII. Myslel som, že to cube znamena nejaku ďalšiu aplikáciu. Ja keď klepnem na ten prázdny štvorec tak sa mi nezobrazí ponuka na vloženie nového kontaktu. Tie kontakty, ktoré tam mám som zadával po inštalácii HTC Home uplne vpohode. Ale po zmazani starého kontaktu neviem s tým prázdnym štvorcom nič robiť. Možno mám nejaku zlú verziu HTC Home.
oldasuk (38)|2.7.2008 16:04
Jo tak to opravdu nevím mě to funguje bez problému.jsem to ted zkoušel,něco vihodil a dal zpět bez problému.Ahoj Olda ;)