Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox a problém s E2C (Win 2003 SE)

Mirinda78_ce4you (22)|9.6.2007 14:31
Pomoooc!!
Nedávno jsem si koupil Looxa 720 a zkoušel jsem si hrát s E2C...
Omylem jsem si smáznul v adresáři Mé dokumenty/E2C/ soubor www-hotspot.e2c (tak nějak se jmenoval).

Soubory tam byly celkem dva ( www-GPRS.e2c jsem naštěstí nesmazal)...

Když se chci teď připojit v E2C přes W-Lan, tak jsem v pytli. Píše mi to Error:
Nebyl vybrán žádný cíl.

Program Connectivity E2C 2.03 byl součástí operačního systému,takže jej nemám zálohovaný a nemůžu zmíněný soubor dohrát znovu.

Můžete mi někdo, kdo máte E2C ve Win 2003 SE pro Looxa 4XX,6XX a 7XX Series přeposlat tento chybějící soubor na mail (boy7878@seznam.cz) ??

Mooc prosíííím !!! Nejraději bych si nakopal ( ':evil:' );( ':evil:' );


Maaarty (49)|9.6.2007 14:48
Tim ze jsi smazal ten konfigurační soubor se nic hrozného nestalo.( je to pouze profil nastavení připojení k WIFI)
Nejjednodušší co můžeš udělat je, že si vytvoříš vlastní nastavení WIFI. Najdeš to po spuštění v E2C v levém spodním rohu. Je tam kolonka MENU a tam dáš NEW WLAN DESTINATION. DO destination name napíšeš jméno profilu třeba: volné hotspoty a zbytek necháš tak jak je. potom už jen klikneš na OK a je to :D
Mirinda78_ce4you (22)|9.6.2007 17:01
Když zapnu E2C, tak mám vlevo dole kolonku konfigurace. Ťuknu na ni a objeví se nastavení připojení.

U GPRS to funguje, pokud ovšem přepnu na W-Lan, hází mi to výše uvedenou chybu, což dle mého názoru souvisí s vymazaným profilem v my documents/E2C...

Bohužel vlevo dole po zapnutí E2C se mi neobjeví kolonka menu, ale konfigurace...

Mohl bys mi prosím přeposlat ten 1KB soubor???

Dík

Mirinda
Carabei (611)|9.6.2007 19:11
a nebo udelej zalohu, hardreset, najdi soubor, prekopiruj na kartu a obnova zalohy, zpetne nakopirovani souboru a je to.
Mirinda78_ce4you (22)|10.6.2007 08:38
Díky všem za pomoc !!!

Vyřešil jsem to přes hard reset, E2C naběhlo do původního režimu a už zase
funguje...

Mirinda