Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Handbase

zsadek (156)|9.3.2004 22:21
Ahoj všem,

tak jsem se na doporučení pustil do zkoumání programu Handbase. Je to solidní nástroj a celkem použitelný pro vše možné. Jen jedna věc mi vadí. Nemluví se mnou čééésky. Chtěl bych tímto rozpoutat diskuzi na téma Co s tím budeme dělat? Kdybych věděl jak přeložím to. SPBfinance jsem zvládnul. Poradí mi někdo? Nebo snat pomůže?
Díky za odpovědi.
Zdenda
P.S. pro admina Tu češtinu do nové verze SPB finance 1.5 můžu poslat jestli je zájem.
JiriE (117)|10.3.2004 11:10
Zájem o češtinu do SPB Finance 1.5 je. Používám původní soubor češtiny, mírně mnou doplněný, ale pokud je to už někde hotové celé, proč se nepřidat, ať to máme všichni stejně !
Banana_ce4you (58)|10.3.2004 13:07
Myslim, ze neni nad anglicky original, aspon si clovek procvici slovicka, aspon to k necemu je.
Pokud je autor cech, tak prosim, ale preklady jsou zbytecne noseni drivi do lesa.
On ten preklad je osemetny, kdyz totiz existuje ceska lokalizace, vetsina lidi si nastavi cestinu, protoze je to jednodussi.....a upada lingvistika znalost.
Pavlucha (1496)|10.3.2004 14:15
Na druhou stranu ale nemusím sedět u PDA se slovníkem a můžu se věnovat tomu, co jsem měl původně v úmyslu a nezdržuju se koumáním, co že mi to ten kterej příkaz provede ... anglicky umím docela obstojně a přesto preferuju lokalizace. Ono k zdokonalení jazykových znalostí mi těch pár neustále dokola používaných slovíček moc nepomůže ... ;)

K tomu jsou, myslím, lepší E-Books v originále nebo výukové programy ... nebo programovat v basicu ??? :D :D :D


... že jsme ale s Handbase pohnuli, co ??? :D :D :D
zsadek (156)|10.3.2004 16:04
Vážení souhlas či nesouhlas je každého věc. Já si to chci přeložit a basta. Pokud mi někdo poradí jak a kde tak good. Pokud mi někdo neporadí protože s překladem nesouhlasí je to podle mě BLB ale taky good.

Hlavně s tím pohněme dopředu. :D :D :?:

Zdenda
Pavlucha (1496)|10.3.2004 17:19
No, a nejde to podobně jako s překladem WisBaru? ... je to TADY.
JiriE (117)|11.3.2004 10:49
Podle prvního příspěvku jsem myslel, že už to má někdo hotové. Jinak dá se použít čeština pro předchozí verzi (https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=1358&fi=20), jenom přidaná nová slovíčka a fráze zůstanou nepřeložená. Soubor se nakopíruje do adresáře SPB Finance a program se znovu spustí. Když do souboru nakouknete, bude vám jasné, o co jde. Jenom v původním souboru jsou ještě nějaké nepřesnosti, z těch hlavních bych doporučil opravit si :
Register -> Transakce (původně registrovat),
a v jednom místě ještě :
Payee -> Plátce (původně příjemce).
No a plus doplnit nové věci. Kdyby to někdo stvořil, byl by to záslužný čin.
JiriE (117)|11.3.2004 13:00
Jejda chyba, má být :
Payee - > Příjemce (ten Plátce je právě špatně).

Frankie_ce4you (103)|13.6.2004 15:39
[QUOTE="zsadek"]Poradí mi někdo? Nebo snat pomůže?
[/QUOTE]
Zdendo,
já si HandBase právě objednal a přidávám se k Tvému hledání... Nebo bych snad i vyzkoušel překládat, vědět jak.....
zsadek (156)|15.6.2004 18:21
[QUOTE="Frankie"][QUOTE="zsadek"]Poradí mi někdo? Nebo snat pomůže?
[/QUOTE]
Zdendo,
já si HandBase právě objednal a přidávám se k Tvému hledání... Nebo bych snad i vyzkoušel překládat, vědět jak.....
[/QUOTE]

Hledání jsem vzdal. Nikde to není a rada taky žádná. Takže slovník do ruky a hurá....
freewall_ce4you (476)|31.5.2005 08:56
Tak zacinam s Handbase, koukam, ze jste o rok prede mnou :D - mate nejake postrehy, vychytavky, manual pro "tupouna", protoze zatim to zkousim metodou "pokus- omyl" :D. Na materskych strankach je sice nejaky tutorial, tak jej stahuji, dokonce i nejaky videonavod, tak si asi tak na 2 hodiny sednu k PC a budu cucet na monitor a zkouset chytit nejaka slovicka :D