Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: WisBar Advance 3 - rady, tipy, triky, zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

Objevila se beta Wisbaru Advance 3.

Pro prehledost zakladam toto tema aby se nehromadilo vse v tematu o WA2.

Podelte se o sve zkusenosti
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Betaverze (fungující do 8.6.2007) a diskuse k ní na webu výrobce - zde.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Vyšla Beta 2....expire 13.6.. Je tam opraveno mnoho chyb...uz je stabilnejsi. Opravena chyba, kdy po startu PDA to hlasilo chybu, ze nelze najit GWE a opraveno CloseOK pri namapovani na hw tlacitko.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

tak ta druha beta je skutecne o mnoho stabilnejsi, jeste nespadla, pokousim se ted vytvaret jeden skin a da se to pohodlne kompletovat i primo na pda, aniz by to zamrzlo

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Zkusil jsem čtvrtou verzi bety. S pečlivě zazálohovaným systémem a zatajeným dechem. Nejnovější oficiální virus verze "2.8.cosi" mně totiž včera totálně "zničila" celý WM a to takovým způsobem, že jsem pak ani nenabootoval. Takže HR.
    Wisbar Advance 3 beta už má hlavně oficiální podporu pro WM6 a i instalačku pro tento systém a zatím musím konstatovat, že vše chodí naprosto korektně. Pokud máte WM6 a nechcete dopadnou jako já, ofitko ani nezkoušejte a rovnou tam lupněte betu trojkové verze.

Guest

co cestina uz je pro wisbar 3? na jejich strankach neni :-(

Registrace
    Mar 2004

Češtinu do minulých verzí dělal JP, ovšem jak je to nyní nevím - zda na překladu on (nebo zda vůbec někdo) pracuje.

Pokud máš zažité nastavení z předchozí verze a umíš alespoň trošku používat slovní či zvládněš několik slovíček angličtiny, tá se absence celkem dobře oželet.

Guest

to je kazdopadne skoda ...a co se tyce zvladani english to je v poho jen vetsinu sw na pda mam v cz tak je to skoda ... :-(

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Pokud máte někdo zájem, můj pokus o cz překlad, nekamenujte mě, moje angličtina je nic moc.
    Je potřeba přepsat existující language.txt soubor v program files.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Zdravím,
    nechápu proč, ale WA3 mi neplní svou funkci, pokud chci jakýkoli skin, tak prostě zůstává ten původní.

Nemůže mi někdo pomoci?díky.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Mám problém s Wisbar na Hermesovi. Klasické Start Menu sa dá opustiť stlačením OK. Ak beží Wisbar, toto tlačítko nespôsobí zatvorenie Start Menu. Dosť veľká chyba. (

Zatiaľ to riešim mapovaním OK/Close na iný button, ale nie jeto ono, lebo takto ho nemôžem využiť pre inú funkciu.

Registrace
    Mar 2004

Nevím, proč by to měla být chyba. Ono je to dost nelogické používat tlačítko OK na start menu, když na toto je tam extra tlačítko (hw).

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Hermes ako aj Kaiser majú totiž bočné navigačné koliesko, ktoré funguje ako kurzor hore/dole. Stlačenie funguje ako stredový kláves na kurzorovom kríži. Pod týmto kolieskom je tlačidlo, ktoré má špeciálnu funkciu. Ak sme na Today obrazovke, otvára Start menu, v ostatných prípadoch plní funkciu OK/Close.

Takže týmto spôsobom spustím akúkoľvek aplikáciu, ktorú mám v Start menu, resp. sa môžem v start menu pohybovať, otvárať, zatvárať položky, ...

Toto má veľký význam pre ovládanie PDA jednou rokou.
    A práve Wisbar ruší funkciu OK/Close na tomto špeciálnom tlačítku a tžm veľmi obmedzuje jeho použiteľnosť. Zaujímevé, že žiadna iná aplikácia toto nerobí.

Ešte jedna otázka: Existuje nejaký soft, ktorý by robil kaskádové menu ako to robí Wisbar?

Registrace
    Mar 2004

ad kaskádové menu
    Koukni do freeware, myslím, že alespoň 2 apps tam najdeš.

Kaisera ani Hermese nemám, takže si to nějak nedokážu pořádně představit, ale na Dellu mi to žádný problém nedělá a ani před časem na Treu. Podle mě by stačilo si pohrát s nastavením. Nemáš jinou apps na hw tlačítka, se kterou by se to mohlo "tlouct"? Jinak můžeš dotaz/stížnost poslat výrobci WA buď přímo nebo do firemního diskuzního fóra.
    Na Treu používám Alt+Tab pro přepínání aplikací. Bohatě to stačí, nemusím mít v PDA všechny softy a ani je mít všechny puštěné naráz.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Takže znovu čeština na verzi 3.1.0.5, je trochu více doladěná. Je nutné opět přepsat soubor language.txt v program files.Věci které jsou nepřeložené jsou bohužel ve zdrojákách a nelze je txt souborem přeložit.
    Připojené soubory Připojené soubory

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. XPERIA X2 Rady,tipy,triky,Zkušenosti
    Od htcjirka v sekci SE XPERIA X2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 21:55
  2. WisBar Advance 2 - rady, tipy, triky, zkušenosti
    Od JP_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 180
    Poslední příspěvek: 24-06-2009, 21:05