Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

odstranění originál folie t-mobile

SpeedyTuning (240)|25.5.2007 13:23
Zdravím vás.

Koupil jsem opět Vario ale ma nalepenou originalni folii Tmobile. Pokud se nepletu tak ma spodni stranu normalne lepivou, a krome toho ze je pod ni mnoho bublinek tak se bojim ze to strhnu i s displejem. Je nejake setrne reseni?
burticek (211)|25.5.2007 15:16
Neboj lepiva neni (pokud je to teda ta original, co se dava k Variu). Kdyz jsem mel prvni Vario, tak se mi to podarilo taky nalepit s bublinkama, takze jsem poridil novou a tu starou normalne sundal. Opatrne jsem spendlikem nadzdvihnul ruzek a pak to slo samo.
phaeton_esc (261)|25.5.2007 16:02
jj, presne jak rika burticek, jde to uplne v pohode odloupnout nehtem, lepidlo tam neni zadny
SpeedyTuning (240)|25.5.2007 16:18
ok, ale vymyslel jsem setrnejsi zpusob, nalepit kvalitnejsi izolepu na roh displeje, jeden skub a roh se odchlipne, jelikoz izolepa ma na folii vyssi prilnavost nez folie na displeji :-)
jimmyjames_ce4you (199)|25.5.2007 17:11
Když tento způsob znáš, tak proč se ptáš ;) Šetrnější už snad ani neexistuje... Jinak tu TM fólii je lepší snad ani vůbec nepoužívat, je to fakt strašný šmejd...
Třeba kámoš ji měl dost brutálně poškrábanou už za 2 týdny! A to MDAčko nepoužíval nějak příliš často. S fólii od BoxWave se to absolutně nedá srovnávat.
SpeedyTuning (240)|25.5.2007 20:53
bal jsem se toho lepidla a to s tou izolepou mne napadlo ted:)

jinak boxwave bych rad objednal, ale nemam ucet pro platby do ciziny
jimmyjames_ce4you (199)|25.5.2007 21:12
Tož pak jsem ti plně k dispozici ;) Objednávám už celkem pravidelně zboží od BoxWave pro lidi ze ce4you. :) Zrovna teď budu každou chvíli odesílat objednávku, takže pokud bys reagoval rychle, můžeš mít fólii do 2,5 týdne. ;) Jinak při příští objednávce, ale to bývá tak do jednoho měsíce.

To si ještě nenarazil na toto vlákno zde...?