Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Problém s Active sync

Nováček
    Registrace
    May 2007

Mám nové PDA, Pocket Loox c550, a na počítači naistalovaný soft od mého starého, iPAQ H3630. Mám naistalován Active sync 4.5 a mám problém. Když propojím PDA s počítačem, Active sync, jak jsem již byl zvyklý, PDA rozpozná, připojí a začne synchronizovat. Synchronizace se ale asi sekne, prostě neustále se synchronizuje bez jakéhokoliv efektu. Prošel jsem již třemi verzemi, ani u jedné to nefunguje, zatímco starý iPAQ fachá bez problémů. Na PDA mohu bez problémů nahrávat, sesynchronizuje se mi čas apod., ale program Active sync nehlásí nic. Stejně tak, když mám v položce Active sync "files" nic se nesesynchronizuje, tudíž jediný způsob, jak dostat soubory na PDA je přes tento počítač -> Mobilní zařízení. Nevíte někdo, co by s tím mohlo být?

Přesunuto do + Komunikace & Synchronizace
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

No, vhledem k tomu, ze si zkusil ruzne AS na PC, asi bude chyba v PDA. Neco podobneho se mi delo u meho Wizardu. Pomohl akorat HR..
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Problém s active sync via bluetooth
    Od sturko1 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 24-04-2007, 12:44
  2. Active sync 4.x - TCP/IP problem
    Od Elminster_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-02-2007, 18:12
  3. problem s active sync
    Od agent8754 v sekci Acer