Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Program na evidenci cest

PiTRiS_ce4you (257)|20.5.2007 13:29
Nevíte není na pocketa nějakej sw kterej by dokázal vytvářet "cesťáky"? Ideálně ve spojení s gps, například že by si človkě na určititý lokaci zadal, že tohle je nějaký město a v kombinaci s gps by to zapisovalo ujetý km, atd...

doufám že sem to napsal nějak pochopitelně :D
urys (402)|20.5.2007 13:50
napsal si to pochopitelně, ale psát si to raději ani neměl ....

co takhle nejprve zkusit HLEDAT?


ale abys neřekl ... PocketKIM
Docent (1234)|20.5.2007 17:55
No nevím, ale propagovat tady parodii na navigaci, na jejíž stránkách je jako poslední aktualizace uvedeno "Aktualizace PocketKiM 2006 24.VII.2006"...
PiTRiS_ce4you (257)|20.5.2007 19:21
mno právě, to pro pocket kim sem taky zahlíd, ale právě jak už bylo řečeno, poslední update někdy nevim kdy, atd... bohužel nic jinýho ve spoluprávi s gps už sem nenašel, tak sem doufal jestli někdo něco neví :)
libor_m (1026)|21.5.2007 12:30
Navigon 6
urys (402)|21.5.2007 12:31
[QUOTE="Docent"]No nevím, ale propagovat tady parodii na navigaci, na jejíž stránkách je jako poslední aktualizace uvedeno "Aktualizace PocketKiM 2006 24.VII.2006"...[/QUOTE]

nic víc než to, že jsem použil HLEDAT, jsem neudělal
oltcit (1098)|21.5.2007 13:03
Jediná relevantná odpoved je od libora_m,mna to tiež zaujímalo.Môžeš Libor prosím ukázať ako to vypadá na výstupe,alebo nejaké podrobnosti? Dík.
PiTRiS_ce4you (257)|21.5.2007 15:26
jj, taky by mě to zajímalo... třeba jestli by někdo moh hodit to xsl co to generuje... a taky jak složitá je obsluha? aby člověk před jízdou nemusel půl hodiny vyplňovat jak blbec než muže vyjet... :D

btw, navigon je na tom jak s mapama?
libor_m (1026)|21.5.2007 16:05
Po kliknutí na tl. "Kniha jízd" vyplním:
1. "Položka v knize jízd" - název
2. "Stav tachometru"
3. "Důvod jízdy" - zde mám na výběr z následujících položek:
a) služební
b) soukromá
c) jízda do práce
d) jízda z práce
e) jizda k jinému pracovišti
f) pracovní jízda
g) jízda do pracovního bytu
h) jízda z pracovního bytu
(defaultně je vybráno a), poslední 3 položky jsou na další stránce výběru)

Potom už jen kliknout na "Spustit" a jede to. XLS soubor přiložím večer.


[QUOTE="PiTRiS"]btw, navigon je na tom jak s mapama?[/QUOTE]
Otázka na špatném místě ...


EDIT: V přiloženém souboru je možné vidět výsledný XLS soubor, který se ukládá v podadresáři "LogBook", který je v adresáři MN6. Byl jsem líný zadávat hafo průjezdních bodů, tak je tam pouze Z - DO (už ne PŘES).
oltcit (1098)|22.5.2007 05:41
Dakujem;)
PiTRiS_ce4you (257)|22.5.2007 17:32
vypadá fajnově - ještě bych k tomu měl poslední dotaz - ukládá to všechno pořád do jednoho souboru (takže aby to člověk třeba vzal jednou za měsíc/xx měsíců) nebo pro každý použití to vytváří novej?

a jak si myslel to zadávání průjezdních bodů? to jako že musíš každej bod na trase potvrdit aby ti ho to vložilo?

tady de o to, že by to používal veterinář, u kterýho to vypadá tak, že sedneš, popojedeš 10km, pul hodiny tam někde něco děláš, zas sedneš, jedeš, tak aby to prostě všechno todle logovalo bez nějakejch větších zásahů uživatele (běželo by to defakto jak se ráno sedne do auta než z něj večer vyleze)