Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: SD karta - umrela ?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Zdravím, koupil jsem 4GB SD Sandisk Ultra II. Cca 14 dni fungovala bez nejmensiho problemu, dnes rano pri kopirovani pres plugin v Total Commanderovi z PC do PPC se "sekla", pomohl soft-reset. Pote jsem dokoncil kopirovani, jeste par hodin pote karta normalne fungovala, az odpoledne po zapnuti Asus zahlasil ze nema SD. Kdyz ji pripojim pres ctecku k PC, tak ji mohu pres tady na foru zminovanou utilitu od HP naformatovat, pote na ni mohu bez problemu zapisovat i z ni cist - ale jen do odpojeni ctecky z USB. Kdyz ji znovu pripojim, tak je opet nenaformatovana. Pokud ji hned po zformatovani dam do Asuse (A636), tak se zepta, zda ji chci zformatovat, po zformatovani ji spravne vidi (4 GB), ale funguje opet jen do vyndani karty, nebo vypnuti PPC. Je sance tu kartu nejak rozchodit, nebo proste hardwarove odesla? S reklamaci mam asi smulu - koupil jsem ji pres E-bay z Honkongu...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Já jsem reklamoval kartu koupenou přes eBay z Číny a za 10 dní jsem měl novou. Doporučený dopis stál 50,- Kč.
    Takže bych se to nebál zkusit.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

jj, uz jsem se dival, zaruka tam je, takze investuju postovne a uvidim...

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od Žulda
    Já jsem reklamoval kartu koupenou přes eBay z Číny a za 10 dní jsem měl novou. Doporučený dopis stál 50,- Kč.
    posilal jsi to predpokladam "Doporucenou zasilkou - prioritni, ci ekonomicka" . Mne prodejce napsal, at mu po odeslani karty zpet zaslu " the tracking no or the receipt of the return mail box" . Takze bych mu maximalne mohl poslat ofoceny podaci listek... Ty jsi to resil jak?
    (omlouvam se za trochu jiz OT, kdyztak poprosim o zpravu na SZ)

Podobná témata

1. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 20-09-2008, 20:45
  2. Htc Diamond-Umrela asi baterka!?
    Od xaries v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-09-2008, 21:11
  3. MDA Vario WM6 a karta Karta Transcend miniSD 1 GB
    Od Alesh_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-03-2007, 13:24
  4. HELP !!!! MDA III mi umrela - z niceho nic, KO
    Od RomanVik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 19-05-2006, 18:16
  5. Wi-Fi CF karta pro PDA i pro PC
    Od PointM v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-01-2004, 19:40