Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mapa Rakouska

Viktor Čistič (117)|8.5.2007 22:12
Zdar, sháním mapu Rakouska, nejlépe okolí Zell am See. Nemáte někdo? Nemusí být zkalibrovaná. Díky.
Johnyhacek (15)|9.5.2007 01:49
něco je na http://mapy.mk.cvut.cz/ tak se tam mrkni,
myslim, že se ale nejde přes tu stránku dostat k těm mapam, ale de to přes ftp v klidu :))
Viktor Čistič (117)|9.5.2007 09:00
Přesně tak, přes tu stránku se tam nedostaneš, to už jsem zkoušel. Možná to přes ftp jde, ale nevím jak. V seznamu map je např. odkaz /home/ftp/www/mapy/data/Rakousko-Austria, ale nevím jakou cestu do ftp zadat. Zkoušel jsem různé kombinace, včetně domácí adresy, ale nic :?:
Johnyhacek (15)|9.5.2007 11:07
já sem se tam dostal skrz Total commander - dáš připojit se přes FTP, pak Nové URL a tam zadáš jen mapy.mk.cvut.cz a anonymní připojení, no a potom se připojíš a můžeš prolézat ty složky - aspoň mě to funguje v pohodě, připřipojování jen jednou kliknu storno a pak to de jak po másle :-)
Viktor Čistič (117)|9.5.2007 18:01
Super, přes ten TC mi to šlape taky. Díky moc :yes:
jif (15)|10.5.2007 09:39
Mám z mapy "Zell am See" naskenovaný a zkalibrovaný pouze malý výřez. Výřez pokrývá oblast od Kaprun Dorf až k obou přehradám pod Kitzsteinhornem (jezdili jsme tam lyžovat). Má 23.3MB a je v .png formátu a má rozlišení 4.3metrů/pixel.
Ale budu určitě vyrábět širší oblast, protože tam chci jet na kola.
Ale nevím, jak ti dát mapu k dispozici. Já používám jen různé úschovny a ty fungují na základě emailového kontaktu.

(mapy.mk.cvut.cz - anonymous mi nefunguje, vám ostatním stále ano?)
Johnyhacek (15)|13.5.2007 14:26
Zrovna koukam, že mapy.mk.cvut.cz zase funguje a má nový předělaný stránky, takže v pohodě přes web

stačí se zaregistrovat a můžeš i uploadovat

jif: Bylo by super,kdyby si to tam uploadnul, a máš i po starostech s mailem :)