Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neupozorňuje + popis registru

kenpa (29)|5.5.2007 02:11
Ahoj.
Po dalších pár dnech seznamování se s ETENem jsem narazil na problém, že mi přestal hlásit schůzky a úkoly. Prostě neupozorňuje. Přitom to chodilo normálně. Díval jsem se na nastavení, tak zapnuté to mám, zvuk je nastavený. Přesto to prostě nastavení upozorňování ignoruje. Outlook na PC mi vyhodí okno, PDA ne.
Naprosto netuším, co to způsobilo a už jsem z toho zoufalý, tak jsem si řekl, zda by se to nedalo najít třeba v registrech, ale když se v tom člověk nevyzná, tak neví, kam sahat.
Existuje nějaký popis, co kde hledat v registrech? Na WIN pro PC se dají najít knížky atp., na WM5 jsem nic takového zatím neobjevil.
Poraďte, kde něco najdu nebo jak mám zjistit důvod neupozorňování??
Please help me :(
Zdenek Malinsky (9781)|5.5.2007 13:07
Použij CheckNotifications (zde ve freeware). Když to nepomůže, stáhni trial MemMaid a použij. Když selže toto, tak HR a čistá instalace.
Ovšem toto se tu probíralo mnohokrát. Příště prosím nejdřív hledat.
NiHiqie (8)|5.5.2007 13:33
tady je uprava registru ktera byti mohla pomoci, me se to taky stalo ... https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=12018&dd=0&fi=20
kenpa (29)|5.5.2007 14:29
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Použij CheckNotifications (zde ve freeware). Když to nepomůže, stáhni trial MemMaid a použij. Když selže toto, tak HR a čistá instalace.
Ovšem toto se tu probíralo mnohokrát. Příště prosím nejdřív hledat.[/QUOTE]
Já se omlouvám, pravda je, že jsem na to narazil včera asi ve dvě v noci, ale hledal jsem a nemohl jsem najít předtím nic relevantního a ze zoufalství jsem napsal.
Nicméně stejně by mě pořád zajímalo, zda existuje nějaký souhrnný popis registrů pro WM5, prostě něco, kde by bylo souhrnně popsáno, ve které větvi registru co hledat atp.
Pro Windows na PC jsem kdysi měl takovou knížku a pro nové Windowsi určitě je také něco takového, ale nyní mě to zajímá spíš pro tu malou mašinku.
Jinak díky, uvedený postup docela pomohl, snad to bude dobré...
:yes: