Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prvních 60 minut s HTC S710 (Vox)

sep_ce4you (351)|8.5.2007 23:23
[QUOTE="Carabei"]me Vox ani moc pomalej nepripadal, ale je pravda ze jsem z novejsich smartphonu moc kousku v ruce nemel, tak nemam srovnani, jediny co me trosku vadilo, bylo asi vterinovy prepinani pri vysunuti nebo zasunuti klavesnicky, ale to bude jen otazka nove ROMky, doufam.[/QUOTE]

no a zkousel si spustit tak 3 aplikace zaraz a pouzivat je?
eLKa_ce4you (189)|9.5.2007 07:43
Jak je to s připravovaným nástupcem HTC S730 Wings? Má to mít rychlejší procesor, GPS a podle tohohle popisu i lepší fotoaparát. Na smartmanii ale píšou o stejném fotoaparátu jako má Vox.
Rogner (49)|9.5.2007 09:35
Podle
této stránky by měl být HTC s730 dostupný 15. srpna.
eLKa_ce4you (189)|9.5.2007 09:47
Tady už ho SKORO prodávají :-)
Carabei (611)|9.5.2007 09:54
sep: nezkousel, stejne v praxi pokud vypinas programy ktery nepotrebujes, tak se podle me nedostanes nad dva programy soucasne spusteny

eLKa: pokud zachova ahmobile stejnou cenu 730ky , jakou ma na strankach tak si ho klidne rovnou objednam a do srpna si na nej pockam:D
sep_ce4you (351)|9.5.2007 10:51
[QUOTE="Carabei"]sep: nezkousel, stejne v praxi pokud vypinas programy ktery nepotrebujes, tak se podle me nedostanes nad dva programy soucasne spusteny

eLKa: pokud zachova ahmobile stejnou cenu 730ky , jakou ma na strankach tak si ho klidne rovnou objednam a do srpna si na nej pockam:D [/QUOTE]

No me bezne bezi zaraz 3 -4 aplikace, ale proto asi taky pockam na Wings :)
salvator_ce4you (137)|10.5.2007 17:42
No já si brousím zuby na 730 (Wings), taky jsem ho viděl na pár e-shopech v připravované nabídce. Nahradí mýho oblíbenýho Compacta. Jen na ten "NEdotykovej diplej" si asi budu těžko zvykat. Např TomTom nevím, jak pohodlně se bude ovládat.
salvator_ce4you (137)|10.5.2007 17:47
[QUOTE="Rogner"]Ještě by mě zajímalo - chci nový telefon hlavně kvůli udržování adresáře a možnosti upravovat ho a editovat i na PC a pak synchronizovat.

Můžete doporučit nějakou aplikaci pro W. Mobile, která je pro WM 6 i pro PC? kromě Outlooku...

A jakou aplikaci na adresář používáte vy?[/QUOTE]
J8 mám COmpacta a na něm PocketInformant. Teď mě zaujala Agenda One, která se snad ovládá mnohem líp jedním palcem než PI. V případě absence dotykáče se to hodí. ...Co se týče NEoutlooku, asi moc možností není. Spíš žádná ověřená. Něco se rýsuje ohledně synchronizace s Thunderbird a Sunbird, ale vyžaduje to síťovou kartu, nikoliv activesync.
eLKa_ce4you (189)|15.5.2007 10:06
Ještě k Wings a termínu začátku prodeje. Na htc.com o Wings není ani zmínka. Napadlo mě zadat do hledání na stránkách "wings" a vyjelo mi tohle

Rozsypaný čaj sice číst neumím, ale když jsem překlikl dole na stránku P3, zarazila mě tam zmínka o hmotnosti 176 g.

Řekněte mi, že to není o Wings :-)
sep_ce4you (351)|15.5.2007 10:18
To co mozna myslis je Tmobila Wing - co je snad nejak prepracovanej HErald :\ ... kdy ten bordel v jmenech skonci?

Je ale pravda, ze HTC o Wings podezrele mlci :(
TheMelin (1642)|24.5.2007 19:42
[QUOTE="salvator"]No já si brousím zuby na 730 (Wings), taky jsem ho viděl na pár e-shopech v připravované nabídce. Nahradí mýho oblíbenýho Compacta. Jen na ten "NEdotykovej diplej" si asi budu těžko zvykat. Např TomTom nevím, jak pohodlně se bude ovládat.[/QUOTE]

Wings ma dotykovej display ;)


EDIT: Beru zpet. Tak asi nema. Nekde pisou oper. system profesional, jinde standard. No nechme se prekvapit.
Zdenek Malinsky (9781)|24.5.2007 22:54
Název je Prvních 60 minut s HTC S710 (Vox), takže nechápu, proč zde řešíte už poměrně dlouhou dobu zařízení zcela jiné. :sarcastic:

BTW-pokud myslíte tento Wing, tak má WM 6 Prof-tedy dotykový displej.
jeenik_ce4you (375)|26.5.2007 08:42
Nemůžu se dočkat podrobnější recenze, jen doufám, že se nebude jmenovat "Prvních 6 měsíců s HTC Vox" :-)
DEE_ce4you (8)|26.5.2007 17:31
Tak tak. V clanku je uvedeno ze recenze bude brzy....a uz je to fakt hodne dlouho co tenhle clanek vysel.
TheMelin (1642)|26.5.2007 22:36
Prozatím máš zde recenzi VOXe. ;)
eLKa_ce4you (189)|26.5.2007 23:44
Bože, to psal kdo? Plno pravopisných chyb, snaha o vtipná přirovnání. Zoufalé. Odhaduji autora tak na 14 let.

Doplněno: zatím nejlepší recenzi najdete na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
adamekma (250)|7.6.2007 11:28
[QUOTE]Vox má počeštěný nejen systém, ale diakritická znaménka ho nepřekvapí ani při psaní textů (T9 má slovník českých slov s relativně slušnou slovní zásobou), ani při vyhledávání v kontaktech (konečně není nutné mít všechny své kontakty "bez hacku a carek"). [/QUOTE]
[QUOTE]Další velkou a příjemnou novinkou je přítomnost aplikací mobilní kanceláře (Word Mobile, Excel Mobile a PowerPoint Mobile), byť jde pouze o prohlížeče[/QUOTE]

Ale presne tohle umi i muj HTC Oxygen, WM5,0 , navic low-end mezi Smartphony, a to i presto, ze mi ho cesky distributor dodal s francouzskou krabici, francouzskym manualem, francouzskym Activesyncem, a francouzskym Outlookem.

Mmch - umi uz WM6,0 pro smartphone vyhledávat v kontaktech podle dvou a více jmen?
Tj. když mám 10 lidí co jsou josef, a 10 lidí co jsou novák, tak jestli můžu zadat "jos"mezera"nov" a jestli mi to najde toho jednoho člověka co je průnikem obou skupin?
Nemožnost zadat mezeru je jedinná chyba jinak skvělýho vyhledávání v kontaktech pod WM5,0.

Jde nastavit intenzita podsvetleni LCD (+idealne samostatne v profilech?) Oxygen sviti porad stejne, takze na slunci na displeji vubec nic nevidim, a v noci me pali oci.
Rogner (49)|7.6.2007 12:12
Lze vyhledávat ve WM6 například kontakt, který začíná na "L"?

Když zmáčknu číslo 5, vyhledá to všechna "I, J, K", když zmáčknu číslo 5 podruhé, vyhledá to "Kl"...


Díky
adamekma (250)|8.6.2007 09:58
[QUOTE="Rogner"]Lze vyhledávat ve WM6 například kontakt, který začíná na "L"?
Když zmáčknu číslo 5, vyhledá to všechna "I, J, K", když zmáčknu číslo 5 podruhé, vyhledá to "Kl"...
[/QUOTE]
Mně to běhaá i ve WM5, tak to asi bude bug firmwaru nebo tak něco
adamekma (250)|8.6.2007 12:09
[QUOTE="MRH"]Jej, už tohle sleduji delší dobu a pravdou je, že tento přístroj vypadá opravdu luxusně... jen ten dotykový display:([/QUOTE]
probůh, jen to ne.
Dotykový displej je věc která nefunguje když prší, sněží, když potřebuju zařízení obsluhovat poslepu nebo jednou rukou, jistě, a rychle. A která po roce užívání nefunguje vůbec.
Vím, že teoreticky můžu dotykový displej nepoužívat - ale jedině když tam vůbec nebude, tak budu mít jistotu, že všechen SW bude navržen tak, abych ho obsloužil klávesami :)
Navíc měkčí dotyk displej působí celkově zranitelnějš než tvrdý displej mobilu.
JanHavlicek (635)|9.6.2007 19:00
Dotykový displej je vec, ktera posouva moznosti kapesnich zarizeni uplne do jine dimenze. A ze po roce nefunguje vubec? Ma MDA2 funguje po 3 letech stale na jednicku a to tam nemam ani folii :oops: . Co se tyce deste a snehu, tam snad nefunguje zadny telefon, mozna outdoor :) . Snad jen ovladani v rukavicich, to mate pravdu.
vojtechj (2)|11.6.2007 16:08
SERVIS HTC 710.

Dobry den, resil ste uz nekdo servis s tim to smartphone, mam problem, ze mi nesedi dobre horni cast, display. kdyz je zavrena klavesnice. Je videt ze se cast s Displayem asi o 1-2 mm zveda pri zavrenem smartphone.

Honza
vojtechj (2)|12.6.2007 09:01
Windows Upodate

Funguje nekomu z Vas Windows update, me to hlesi ze se nemuze prihlasit do internetu, pritom data funguji bez problemu. Microsoft direct push take..

Honza
eLKa_ce4you (189)|12.6.2007 15:55
A hele, že by předzvěst HTC Wings? Má to rychlejší procesor, ale ještě to nemá GPS.

DEE_ce4you (8)|12.6.2007 21:57
Vice fotek S720 :-)
http://www.engadget.com/photos/htc-s720-vs-vox-hands-on/
empiK (137)|6.8.2007 13:19
720 je urcena pro site NMT
empiK (137)|6.8.2007 13:25
Jinak tady uz maji i cenu.
eLKa_ce4you (189)|6.8.2007 14:08
Zkoušeli jste u nich někdo ověřit, že se to opravdu bude prodávat a kdy?
JanHavlicek (635)|6.8.2007 22:24
obchodu palmpc.cz nesmíte tolik věřit pánové, ti mají ve své nabídce produkty vždy minimálně o rok napřed před vydáním. Oni už tam "prodávají" i Kaisera, Pandu, iPhone a kdo ví co ještě....

Tím ovšem nechci palmpc.cz nějak hanit, poškodit, to ne. Věřím, že je to dobrý obchod, zatím jsem neměl to štěstí od nich něco koupit (nebo smůlu ? :cool: - sranda)
eLKa_ce4you (189)|21.10.2007 19:56
Poradíte mi prosím někdo, kde sehnat nějaký lepší správce kontaktů? Potřebuju vidět současně jméno i číslo.
jenda.69 (16)|1.11.2007 16:59
Kde se dá sehnat telefon v těch barvách, jako jsou fotky ve článku (stříbrná klávesnice, černej okraj)???
Mně se strašlivě líbí, ale netušim, kde na netu se dá koupit. Na sunnysoftu píšou jen že je stříbrná klávesnice (nejspíš i stříbrnej zbytek) na cybexu snad ani neví...:( na kasa.cz jsem teď psal, tak uvidim co na to poví :?
Jako kdyby fakt ta kombinace, co je ve článku, tak by se mi celkem líbila i ta verze s černou klávesnicí...