Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

XDA mini S (HTC-Wizard,Vario)- O2 Anglický-prosím o pomoc s rom

dr.x_ce4you (0)|22.4.2007 22:36
Jsem novým majitelem tohoto zarizení XDA Mini S (HTC-Wizard,Vario,Qtek9100, k-jam)a nevím jak zmenit rom na novejsí IPL a SPL je s 1 tečkou staré G3, pokud jsem dobre cet tady na foru , co by mne prosím zajímalo , jestli mužu použít jakýkoliv rom jak pro HTC WIzard , tak pro MDA Vario nebo Qtek 9100 . Mely by to být uplně stejné zařízení, ale nejsem si jistý - tak bych se chtěl obrátit tady na skušené uživatele - za brzké odpovědi moc děkuji, nebot jeste tento prístroj mužu do zítra vrátit.
Rom chci upgradovat , kvuli CESTINĚ, A2DP profilu a NOvým Windows 6.0
odblokovaný je na všechny operátory
flashman (1366)|23.4.2007 10:01
české WM 6.0 neseženeš. Jinak ROM můžeš hodit jakoukoli pro HTC Wizard, ale pro ROM od jiného výrobce, než je ten tvůj musíš uplatnit jiný, mnohem složitější, postup flashování. CZ je v MDA hloupost, pokud alespoň trochu umíš anglicky
dr.x_ce4you (0)|23.4.2007 21:34
Aha , tak na to si musím dát pozor - ja myslel , že je ten postup stejný( a výrobce toho mojeho stroje je tedy XDA a na jejich stránkách najdu ROM pro ten muj ??), hmm a mám jednu otázečku - Proč je blbost si dát češtinu do tohoto stroje - pominu li , že se naučím základní ovládání a slova anglicky .
Jinak moc díky , tet už jej vrátit nemohu , tak ho musím prekopat každopádně - No Windows 6 tky tedy vypustím , když nejsou zatím česky :-)