Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ozi Explorer a HTC TyTN

gamma_ce4you (22)|15.4.2007 14:23
Ahoj,

mam novou hracku a ucim se s OziExplorer. iGO i TOM TOM delaji co maji, ale Ozi se ne a ne spojit s moji GPS pres BT.

Mam HTC TyTN, vyparovanou GPS na COM9 a nevim jak Oziho presvedcit, ze takovy port vubec existuje. Stale nabizi COM1, 3, 6 a 7 s nejakymi preddefinovanymi texty. Vsechny tyto porty mi zase nepovoli HTC z nejakeho duvodu.

Nevite kde co "popostrcit"? Zkousel jsem googlovat, ale kdyz uz se zdalo ze se to tyka meho problemy, nejednalo se o anglictinu natoz o cestinu :)

Diky, Gamma
ZdenekJ_ce4you (68)|16.4.2007 09:18
Jestli mne paměť neklame, bylo tu někde radostná zmínka o tom, že do té položky lze napsat cokoli. Takže bych tam zkusil napsat COM9
gamma_ce4you (22)|16.4.2007 13:42
[QUOTE="ZdenekJ"]do té položky lze napsat cokoli[/QUOTE]

Tak tos me dostal, to by me v zivote nenapadlo ze to Ozi nebere z nastaveni systemu. Samozrejme ted uz to chodi, ale vepsat tam retezec na zaklade ktereho by to komunikovalo, to bych zkusil az opravdu by mi skripaly zuby! :D

Diky moc, uz to dela co ma a uz taky vidim, ze pri kalibraci vlastnich map jsem nebyl tak prasny jak jsem si myslel :)
ZdenekJ_ce4you (68)|17.4.2007 08:41
Možná i byl, pouze je špatně nastavená projekce, pokud to ukazuje stále stejně mimo. Opět zde (nebo ve starém uzamčeném fóru) mnohokrát diskutováno, ucelený článek je pak někde na www.skyfly.cz