Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN - je Upgrade ROM legální?

sikula05 (272)|17.4.2007 14:03
to vpe...ty si nedáš pokoj:(( a proto já končím v diskuzi na toto téma...a ať si je každý strůjcem svého štěstí:yes:
osch (1330)|17.4.2007 14:25
Hoši. Nehádejte se ;)
Jako mírně právně vzdělaný souhlasím s právním názorem Vpe-ho. Problém je však v tom, jak si to vykládá GSMobil.

to sikula: To tvoje hurá je vlastně potvrzení toho, co vpe celou dobu říká. Ale jako hlavní věc bych viděl posun v chování GSMobilu, kdy ti jasně napsali, že pokud dodržíš návod, můžeš si na mašinu sám flashnout origo ROMku, a to beze ztráty záruky :D
Martin Ráž Hoch (1832)|17.4.2007 14:34
Třeba sledují tenhle thread a báli se:D
sikula05 (272)|17.4.2007 14:41
Nedá mě to a ještě sem přispěji a pástnu to čeho se asi lekli:D ,nebo méně nabubřele ,tedy aspoň po čem do třiceti minut zareagovali:
Ještě jednou dobrý den paní Kašparova,popř.kdokoliv ve Vaší ctěné firmě.
Doufám,že Vaše váhání s odpovědí je zapříčiněno Vaší snahou o kompetentní odpověď a ne snahou mě tzv."vymlčet".
Pro případ,že jste se rozhodli zvolit druhou strategii,posílám pro jistotu naši korespondenci doporučeně předsedovi představenstva Vaší společnosti a členům dozorčí rady.Třeba těm bude záležet na tom,aby jste se chovali k zákazníkům tak,jak je v EU zvykem.
S pozdravem...
vpe (148)|17.4.2007 14:53
Koukal jsem se a ta stara Romka 1.18, se kterou se tady TyTN prodaval, je bezne dostupna.

Tj. nic nebrani tomu tam dat zpet original (+nahrad ext romku), pokud tedy mily servis tuto jedinou preferuje (ono mu jde dilem o prachy a dilem o riziko, ktere muze mit tim, ze sahne do neceho, co se mu muze zhroutit pod rukama).

Presto neverim tomu, ze vada displeje anebo stylusu by byla v pripade me romky resena zamitnutim :-) Jestli to cte GSMobile, at se vyjadri, pripadne mu to muzeme napsat jasnym dotazem, ale je treba konstruovat dobre otazku pro ziskani jasne odpovedi :-)

Jestlize je neco shnileho na desce, radeji bych tam pred reklamaci dal puvodni romku, aby si mohli strejchnout a vydelat za prehrati na tu svou v zaruce na naklady HTC.

Jen aby ale pak nezablokovali moznost dalsich upogradu pomoci nejakeho noveho super security RSA AES2 Bootcore.
htcjirka (1875)|17.4.2007 17:36
[QUOTE="Miloš Strouhal"]No, chtelo by to zdokumentovat i dalsi podobne pripady a fiaska teto firmy, jelikoz je s nimi opravdu velmi problematicka spoluprace. Navrhuji zalozit nove tema, kde by kazdy postizeny mohl uvezt svuj konkretni pripad, kdy s GSMobile s.r.o. prisel do krizku a citi se touto spolecnosti poskozeny. Osobne s nimi musime resit snad kazdou druhou reklamaci jako chybne vyrizenou ci neopravnene zamitnutou. [/QUOTE] SOUHLASIM.S touto firmou jsem predevcirem si vymenil par ostrych emailu,mlzit umi perfektne tato firma.Byla tady rec o HTC trinity a o oficialnim upgrade ROM s GPS.Nekdo tady poslal vyrok z GSMobilu pani Kasparove,ktery me nazvedl ze zidle a napsal jsem GSMobilu email.Toto je odpoved GSMobilu Dobrý den,

tímto se omlouváme za zkreslenou informaci. Situace se má tak, že nová verze SW skutečně
hardwarově umožní funkci GPS, ale neobsahuje v sobě žádný navigační SW, se kterým by bylo
možné GPS automaticky použít. Pro to, aby GPS mohlo být využito, je nutné doinstalovat
externí navigační SW (např. TomTom, iGo), se kterými již pak lze GPS využívat.
Co se týče záruky, pokud přehrání níže uvedeného OS provedete v souladu s uvedenými instrukcemi,
nemá to vliv na běh záruky. Jediné, co si je nutné uvědomit před instalací nového OS,
e, že po jeho instalaci není v přístroji čeština, což nelze reklamovat jako záruční závadu.

S pozdravem,

GSMobile SERVICE