Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Funguje vám ICQ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

no já třeba nechci utýct od ICQ z toho důvodu, že ho mám již mnoho let a mám na něm dost hodně kontaktů, který prostě nepřesvědčím (nemůžu přesvědčit, nechci přesvědčovat a ani neumím), aby přešli na MSN...

nicméně před asi týdnem jsem si na doporučení kolegy pořídil mirandu a jsem zatím spokojen - rádia, předpověď počasí, TV program, sice má strašně moc nastavení, které zvládám jen pomalu, ale učím se... a kontakty z ICQ se mi tak dvakrát za hodinu odpojují a zase připojují, jednou za dvě hodiny se mi ICQ odpojí do offline...

na PDA potom používám qip, protože jsem nenašel nic jiného, co by fungovalo. ale je trochu nestabilní, kontakty se mi ukazují jako offline, ale komunikovat s nimi se dá (jsou ve skupině OFFLINE, ale kytička u nich je ONLINE - zvláštní....), ale používám ho velmi ojediněle...
    Odpovídat lze po přihlášení

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od weszter
    nicméně před asi týdnem jsem si na doporučení kolegy pořídil mirandu a jsem zatím spokojen - rádia, předpověď počasí, TV program, sice má strašně moc nastavení, které zvládám jen pomalu, ale učím se... a kontakty z ICQ se mi tak dvakrát za hodinu odpojují a zase připojují, jednou za dvě hodiny se mi ICQ odpojí do offline...
    Přesně věci jako rádia, programy, slovníky apod. mám i jako jabber transporty, z toho vyplývá jedna věc. Funguje to na serveru a ne na klientovi, takže potom mi to funguje třeba i z PDA nebo z nějakýho konzolovýho klienta vzdáleně přes SSH. Navíc zde mám ten ICQ transport, takže s lidmi na ICQ můžu normálně mluvit a pokud má někdo jabber (nebo pokud ho na něj přesvědčím :-) ) tak si ten kontakt u něj upravím, aby to nemuselo přes tento hnusný protokol jít...

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

SPM: přeně tak, ať se kdekoliv a na čem koliv. Stačí mít jen jabber klienta a o vše ostatní se postará server ...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. GPS - semtam funguje
    Od Prague77 v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-05-2009, 20:54
  2. SLICK - funguje vam???
    Od landov v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 08:55
  3. VGA-funguje vám?