Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nestartujici Qtek 9100

Pulsedriver (3)|10.4.2007 07:52
Tak jsem presne podle navodu na http://ppctuning.org/?page=Flashing%20all naflashoval WM 6 z Mobilnauta. Po restartu mobilu bylo vse OK a WM 6 nabehly krasne. Chvili jsem si s nima hral, ale nic zasadniho jsem nenastavoval - Jenom hodiny a pod. a nakonec jsem mobil vypnul do takoveho toho pohotovostniho rezimu - kratke stisknuti tlac. vypnout a sel jsem spat. Rano toto tlacitko stisknul znovu, ale nic se nestalo. Kontrolka signalu jeste blikala v tuhle chvili. Myslel jsem, ze to jenom zamrzlo a tak jsem dal soft reset, ale nic se nestalo, akorat kontrolka signalu prestala blikat (jako by byl mobil uplne mrtvy. Zkousel jsem vyndat/zandat baterku, ale nepomohlo to. Baterka musi byt nabita, kdyz jeste vcera vecer jsem ji nabijel. Zkousel jsem dat mobil do nabijecky, ale ani to nicemu nepomohlo. Co s tim??? :( Predem diky za odpoved.
99rk_ce4you (164)|10.4.2007 14:58
Zkus si přečíst TO
Nebo TADY
Je zajíma vé že nepíšeš jsstli jsi zkoušel HardReset ne bo prepnout do bootloaderu to jest drzet tlacitko fotaku a stisknout reset a dal drzet fotak nebo drzet fotak a k nemu zmacknout tlacitko pro zapnuti a dal drzet fotak oběví se červena zelená a modra a pokud jest tak tak vario neni zničene a mužesš nahrat jinou romku pokud ti ta nepasuje.Napiš jak jsi dopad.
Pulsedriver (3)|10.4.2007 19:00
Bohuzel, nejde ani hard reset, ani bootloader. (vim, jak se dela, uz jsem to pouzival driv)... takze total cihla :( Co s tim?
kapu_ce4you (268)|11.4.2007 08:03
Zajdi do servisuý nebo to dej reklamovat:) ! Oni si nevšimnou že máš jinou ROMku v MDA hodně lidí to tu už tak udělalo po špatným flashování!
Tak hodně štěstí :)
Pulsedriver (3)|12.4.2007 10:23
A aut. servis, kde by se to teoreticky dalo uhrat na zaruku, je kde? To je ten GSMobile v Letnanech?
Zdenek Malinsky (9781)|12.4.2007 14:00
Neboj, oni si toho v GSMobile všimnou. Pokud tam není původní nebo oficiálně vydaná ROM (tedy např.u T-Mo Vario jen to, co vydal český T-Mobile) záruku neuznají, i když jdeš reklamovat vadný "čudlan". Vím, že je to blbost, ale je to tak. Nemá cenu tu o tom opět diskutovat, řešilo se to tu mnohokrát, jak si můžeš sám vyhledat.
99rk_ce4you (164)|12.4.2007 14:36
Jak si toho všimnou když mu nejde zapnout a ani nebotuje.