Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: nová SD64Mb mi v MDA1 nejde

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

zdravím!
    tak jsem si za těžce urvané peníze z rodinného rozpočtu koupil SecureDigital64Mb. při robalení jsem si všim nápisu "high speed" a v tom možná bude ten zakopaný pes. prostě po zasunití karty (správně, nepotřeboval jsem ani kladivo, jinak mám i sekerku) mi MDA napíše neznámý typ karty, vyberte ovladač - ten samozřejmně vybrat nejde- pořád jen storage card CF, ale s tou to nejde. tak jsem zkusil ji vrazit do foťáku a tak funguje v pohodě, tak jsem ji zformátoval ve foťáku a vrátil zpět do MDA a .... prd. tak jsem tu starší nechal v MDA, tak jede a tu novou "rychlou" dal do digiťáku. MDA1 novější karty nezná?
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od solory
    zdravím!
    tak jsem si za těžce urvané peníze z rodinného rozpočtu koupil SecureDigital64Mb. při robalení jsem si všim nápisu "high speed" a v tom možná bude ten zakopaný pes. prostě po zasunití karty (správně, nepotřeboval jsem ani kladivo, jinak mám i sekerku) mi MDA napíše neznámý typ karty, vyberte ovladač - ten samozřejmně vybrat nejde- pořád jen storage card CF, ale s tou to nejde. tak jsem zkusil ji vrazit do foťáku a tak funguje v pohodě, tak jsem ji zformátoval ve foťáku a vrátil zpět do MDA a .... prd. tak jsem tu starší nechal v MDA, tak jede a tu novou "rychlou" dal do digiťáku. MDA1 novější karty nezná?
    V nějaké diskusi už to tady zaznělo: "higspíd" v MDA nechodí.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

V DATAPHONE2 High Speed 256 MB Lexar zcela bez problemu.

Podobná témata

1. VARIO - nová baterie nejde nabít.
    Od martinV_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-01-2008, 11:31
  2. Problém...nejde přeflešovat nová ROM od Qteku 9100 !!!
    Od Jarda Lukas v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-03-2006, 22:09
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-04-2004, 19:06
  4. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-03-2004, 15:36