Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: viditelnost?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Dotázek, testuju ftp server na svém pda a nejde se mi na něj přihlásit, dokonce sem zjistil, že i ping mi nic nedá (4/4 packet lost) jak se mám "zviditelnit"? Nejede to náhodou přez nějaký router?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Hmm tak sem problém zkoumal a zkoumal, až sem zjistil, že ip, kterou vám přidělí t-mobile s největší pravděpodobností není veřejná a tudíž mám s ftp serverem smůlu. Napsal sem jim mail, tak doufám, že mi nebude odpovídat nějaká telefonistka :? (chudáci holky vědí tak jak si vypnout hlasovou schránku..)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

U Eurotelu je situace obdobná. Někde jsem na webu našel asi před 14 dny diskuzi o problémech, které mají s tím, že přidělují veřejné adresy v rozsahu 160.218.x.x - je jich nedostatek. V periferních oblastech již testují přidělování v rozsahu lokálních adres 10.1.x.x, které se následně NATují. To ale přináší nefunkčnost VPN. Nicméně ani dynamická veřejná adresa není zdá se veřejná z hlediska vnější dostupnosti. Vždyť, proč by jinak nabízeli statickou adresu jako placenou službu, když by pak každej použil Pocket DynDns a dynamická adresa by zcela stačila. To by nic nevydělali. Takže máme asi po...

Pokud mě ale někdo vyvede z bludu, budu jen rád.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tak odpověď t-mobile:
    Jestlize jste si pouze zaktivoval program GPRS Bussines, byla Vam automaticky pridelena privatni IP adresa. Vyzadujete-li verejnou IP adresu, nabizime Vam 2 typy:
    - Statickou IP adresu
    - APN Internet Plus (mozna aktivace od 1. brezna 2004)
    Aktivace IP adresy je zpoplatnena castkou 499 Kc (bez DPH). V pripade staticke IP adresy budeme uctovat mesicni poplatek 149 Kc (bez DPH).

Sqeeeely. Jinak asi přejdu k Eurotelu -jen co zase zdraží nazpět data.

Podobná témata

1. BlueTooth (BT) - stálá viditelnost zařízení
    Od Carpenter_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-07-2010, 22:34
  2. Viditelnost bluetoth
    Od cputakt v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-07-2008, 19:01
  3. Mio A701 - viditelnost/čitelnost displeje
    Od bkf1_ce4you v sekci Mio