Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 - potenciálně vypadávající stylus

Marian Veselý (662)|31.3.2007 20:20
U FS N560 poslední dobou pozoruji, že stylus již nedrží tak pevně jako před rokem, sice ještě nevypadává, ale už k tomu asi nemá daleko, dá se to nějak opravit doma? nebo se najde nějaký šikula, který to umí, rád zaplatím. Nechce se mi to posílat do Getronicsu, mám s nimi sice jen ty nejlepší zkušenosti, ale na místě mi to asi neopraví a kvůli takovéhle ptákovině bych byl nerad týden bez pda.
Carabei (611)|1.4.2007 14:33
tedy ja tento problem pocituji prakticky od zacatku, taky me to jeden stylus uz stalo :D psal jsem jim do Getronicsu a zavisi na tom, jak jsou na tom s dily, takze by to mohla byt taky otazka mene nez tydne.
Marian Veselý (662)|1.4.2007 15:18
Ještě jsem žádnej neztratil. Zatím samovolně nevypadává, ale za ten rok co ho mám je už celkem uvolněný. Proto spíš hledám servis, který mi to za úplatu udělá na "počkání" třeba během jednoho dne.
Carabei (611)|1.4.2007 15:33
zkus jim napsat a uvidis
ymir (42)|2.4.2007 08:17
pridavam se do KVS - klub vypadavajicih stylusu :)

...jeste to neni tragicky, ale par krat stylus testoval (jednou i spickou) maticku zem. Az to prijde, prijmu nejake extremni opatreni (lepici paska...) :D
... C550 mam neco pres rok...

I tohle se soudruhum z DDR na C550 celkem nepodarilo, ale da se s tim zit :D
Marian Veselý (662)|2.4.2007 08:27
Tak koukám, že jsem na tom relativně nejlépe, protože mě ještě nevypadává, nicméně je to takové rozvyklané. Psal jsem na Getronics, pak Vám sem hodím co mi od nich přišlo zpět. Ptal jsem se jich jak dlouho trvá oprava (jestli je třeba možné ráno přivést, odpo vyzvednout) a jestli se na to vztahuje záruka.
Carabei (611)|6.4.2007 18:48
oprava by mela trvat tak okolo tydne nebo spis do tydne