Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Opera bude předinstalována na zařízeních s Windows Mobile

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

nová verze již umí!!!!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak to tedy nevim. Zkusil jsem posledni z jejich webu (8.60u2), nainstaloval ji a bookmarks opet zeji prazdnotou, prestoze mam v adresari windows\favorites asi 50 odkazu...

V menu "manage bookmarks" jsem nenasel nic, co by mi mohlo pomoci. Jen banalni prikazy typu Pridat,Vymazat,Editovat. Ani v Settings neni zadne nastaveni.

Tak nevim. Budto delam neco uolne spatne a nebo vyrobce docela slusne kasle na zakladni funkcionalitu :-(

T.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Ta 8.65 beta to umí, ne 8,60. Hned po instalaci se to zeptá, jestli chceš importovat záložky z IE.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

...ano, už jsem to zkusil. Byl by to zázrak, kdyby to fungovalo tak, jak má. Takže to oblíbené položky z PIE naimportuje, ale předřadí to před ně jeden adresář navíc, který pojmenuje "Internet explorer favorites". Asi, abychom se v tom hezky zorientovali. To, že to při běžné práci neskutečně otravuje přidáváním dalšího prokliku navíc, je jim jedno... Hold SW stále dělají programátoři, nikoliv uživatelé :-)

No jdu to prozkoumat více...

T.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Bude někdy Windows Mobile 6 Crossbow pro HTC MTeoR ????
    Od Jarda Lukas v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-04-2007, 11:21
  2. opera na windows moblile..bude?
    Od aaischa v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-06-2005, 18:43
  3. Bude Windows Mobile for Pocket PC na Acer n50?
    Od paul2_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-05-2005, 09:07