Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

málem jsem si smazal paměťovou kartu

kucir (10)|25.3.2007 19:20
čemuž naprosto nerozumím.
chtěl jsem zkusit jestli s novým activesyncem můžu na plochu přetáhnout "složku" storage card jako zástupce. přetáhl jsem to tedy s pravým myšítkem a čekal až vyjede kontextová nabídka avšak dlouho se nic vizuálně nedělo akorát po chvíli vyskočila hláška že soubor s jednou písní nelze smazat. a to nešlo protože jsem ho měl v pda otevřený hudebním přehrávačem. okamžitě jsem odpojil pda od kabelu a po prozkoumání jsem zjistil že mi chybí půlka hudebních souborů co jsem na kartě měl. předpokládám že jsem tak zachránil smazání celé karty. nevím zdali tenhle nešvar je už všem cihlářům dlouho znám tak radši ihned takto varuju.
tenhle nový activesync to je vůbec zase pokrok od microsoftu. nikdy se mi nepodaří připojit pda k počítači dvakrát aniž bych mezitím restartoval počítač přičemž vypnutí počítače po odpojení trvá dlouho a musím zabít program rapimgr.
snad jsem lama jenom já. přecházím na starší sync a vy si dejte bacha.

(ipaq 6815)
Surgical (2364)|25.3.2007 19:30
Jo zastupcove vzdalenych slozek na plochach...to je panecku pakaz. A jeste nejlepe, pokud se obsah vzdalene slozky meni...
Neodpustim si poznamku, na Applu by se to nestalo. Tam to totiz udelat nejde, ono to totiz rozumneho usera ani nenapadne.

To jako znamy si fotky, o ktere nechtel prijit, "schovaval" do Kose. A pak jednou si precetl o genialni cistici utilitce pro Windows nekde na Slunecnici bo co, toz ji pouzil a "vycistil" a "zdefragmentoval" Windows (tempy a Kos sly pochopitelne prvni bez rozumne moznosti obnovy po tom slavnem defragu)