Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hledam odpoved na par otazek - Loox n560

aragod (9)|23.3.2007 11:38
Zdravim, jsem cerstvym majitelem looxe n560 (cca tyden), sem s nim spokojeny, teda az na jednu malou vec kterou je kapacita akumulatoru a rychlost jeho vybijeni.

I na nejnizsi podsviceni nevydrzi slapat moc dlouho pokud ho "vytezuji" (aktivne pouzivam). Tudiz sem se chtel zeptat jestli existuje akumulator o vetsi kapacite, popr nejaky software nebo neco co by mi zivot baterky prodlouzilo.

Dale vim ze bych to mel napsat spise nekam do software ale nechci zbytecne zasirat forum vice topicama...

Software na databaze - znate nejaky dobry software na tvorbu databazi, seznamu, neco user friendly, potrebuji si vytvorit seznam napr knizek/filmu, aby se v tom dalo vyhledavat a psat k polozkam poznamky, take nejaky detail jako zapujceno atd, cim vice moznosti tim lepe

Problem s PDF - nevim proc ale nemuzu si prohlizet PDFka v PDA, mam nejnovejsi acrobat pro PDA primo ze stranek Adobe, ale pokazde kdyz se snazim nejake otevrit mi to vyhodi hlasku ze tomu chybi nejake parametry a nic se nedeje, zkousel sem klasicka PDF vyexportovana z Illustratoru / In designu, ale take PDF upravena primo pro PDA. Nevi nekdo cim by to mohlo byt ?

Diky moc vsem kteri se budou obtezovat s radou!
tortoise (546)|23.3.2007 12:41
Ohledně PDF bych doporučil Pocket XPDF. Narozdíl od Adobáckého umí VGA a není tak nenažrané. Mívám jediný problém - když chci hooodně moc přizoomovat, tak nahlásí, že na to nemá dost paměti. Jinak bez chyby.
elektrotechnik_ce4you (13)|23.3.2007 13:45
jj lepsi baterka existuje ale je pomerne nevzhledna mrkni na tuhle diskusi https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=22228&dd=0&fi=10
aragod (9)|24.3.2007 18:33
diky za odpovedi