Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Program, se kterým se nabourám do PC

Naj_ce4you (183)|22.3.2007 18:00
Ve škole máme často prezentace a přednášející používají notebooky se zapnutým BT. Samozřejmě nemám v úmyslu nějak kazit prezentaci, ale jen tak na pobavení... Dnes učitel na chvilku odběhl od notase, neváhal jsem a přidal jsem se do seznamu BT zařítení. Ale na to, aby při prezentaci vyskočila nějaká hláška nebo okno, to nestačí. Nejlepčí by bylo nainstalovat program, se kterým bych mohl ovládat myš, na to ale opravdu není čas.
Takže nyní jsem s seznamu zařízení a potřebuji nějaký program co by zvládnul alespoň něco podobného:))
Pilot747 (35)|22.3.2007 19:23
nevim jestli je to az tak regulerni resit to tady:D podle me to funguje uplne stejne jako kdyz neco ovladas pres mobil s profilem HID, doma jsem s tim v pohode hejbal mysi a nebylo potreba nic v pocitaci zapinat

proste si stahni nakej programek co umi HID na ppc anebo pokud mas nakej mobil s BT tak nektery to umej uz sami od sebe, vola se to vzdalene ovladani;) ja jsem mel na klasickem PC BT do USBecka takze tam musel bejt k tomu naistalovanej soft, ale pac na notebooku je to integrovany tak by to melo chodit OK

a myslim ze nazev tematu program na nabourani je docela drasticky vzledem k tomu o co se jedna:D
a rozhodne potom napis jak se to povedlo:))
Naj_ce4you (183)|22.3.2007 19:45
Jo ten název jsem přehnal:D . Programy co jsem prošel jsou většinou pro ovládání PDA pomocí myši z PC, ale já potřebuji ovládat PC pomocí PDA. Takový program by se hodil nebo cokoli, co by se nemuselo instalovat na PC a fungovalo to. Díky
Pilot747 (35)|22.3.2007 20:35
tusim ze sem tady uz nakej takovej soft videl, kdyz to poradne prolezes tak urcite neco najdes...
anebo se objevi nekdo chytrejsi nez ja rovnou sem da link
xtonda (811)|22.3.2007 21:13
Nevim jestli to reknu dobre, ale chceto HID "klienta" a to AFAIK PDA moc nemaji, umeji to treba mobily SonyEricsson, od k700i nahoru.
Pilot747 (35)|23.3.2007 10:17
no, asi mas pravdu, ale mzslim ye jsem tady videl nbeco s nazvem pohoda remote, puvodne je to na vzddalene ovladani prezentaci na PC, ale myslim( opravdu ale nevim) , ze to snad umelo I hejbat s mysidlem...
xtonda (811)|23.3.2007 10:46
Jo ale tam se musí nainstalovat serverová část na PC.
Pilot747 (35)|23.3.2007 13:44
hmm, tak to je osklivy...
Mr.Pohoda (134)|23.3.2007 13:59
Rozhodne by ale bylo lepsi, kdyby se serverova cast instalovat nemusela... zkusim se podivat, co znamena ten HID, dik za napad ;)
weszter (231)|23.3.2007 17:18
HID je Human Interface Device... jestli se nepletu... tedy vpodstatě jakýkoliv ovladač, např. myš, touchpad, SmartBoard, dotyková vrstva dotykovýho monitoru atp...
Mr.Pohoda (134)|23.3.2007 17:35
Neco jsem hledal, ale zatim jsem toho moc neprecetl. Nasel jsem nejake API, ale placene. Jestli to ale funguje tak, ze si na jakehokoliv PDA nahraji svuj program, kterym mohu ovladat pres HID stolni PC, urcite se do toho pustim. Kdybyste s tim mel nekdo zkusenosti, tak dejte vedet, at je to rychlejsi ;-)