Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAcompact 1 mi po hard resetu zamrzlo pomozte prosím

czdon70 (26)|21.3.2007 15:16
Ahojte nezlobte se pokud jste to tu už řešili nenašel jsem po dvou hodinách hledání řešení mého problému :-(( neporadili by jste mi ohledně MDA compactu 1? Já jsem ho chtěl právě ted prodat a tak jsem udělal hard reset aby tam nezůstaly nějaká data . No a ted mi to najede na modrou obrazovku s windowsama pak na kalibraci stilusu pak jeste jejaká stránka s nápisem dolele next na to kliknu a u další stránky s názvem pop-up menu zůstanu zamrzlý :-((( Nevíte prosím jak dál ??? Jsem ůplný trotl :-(( Děkuji všem za reakci.
Miloš Strouhal (3997)|21.3.2007 15:22
Kliknout na to pop-up menu a pridrzet stylus az se vyvola menu na ktere kliknes a postoupis v pruvodci dal?.. :)
czdon70 (26)|21.3.2007 15:51
Jsi zlatý chlap člověče moc dík už se to rozjelo a všechno najelo do původního t mobilácého prostředí jenom Anglicky, vadilo by moc kdybych tě ještě poprosil abys mi řekl jak tam dá češtinu ??
Miloš Strouhal (3997)|21.3.2007 16:17
A je to "český Compact" nebo "anglický Compact"? :) Pokud český, měla by se ti česká lokalizace nainstalovat do zařízení sama bezprostředně po Hard Resetu. Pokud je anglický, nenainstaluje se ti nic. :) Leda bys koupil českou lokalizaci od Sunnysoftu a nainstaloval ji tam.
czdon70 (26)|21.3.2007 16:25
český se záručákem ale žádná lokalizace tam není :-(( čeština tam ale byla...
czdon70 (26)|21.3.2007 16:26
jo a už jsem v minulosti hard reset dělal ve spolupráci s jedním poradcem odtud z fora a čestina mi naběhla, mám to resetnout ještě jednou??
czdon70 (26)|21.3.2007 18:39
Tu češtinu nakonec nerozjel ani mekky ano tvrdy reset ale až zapnuti a nasledne vypnutí modu letadla. To jen tak kdyby to někdy někdo potřeboval taky vyřešit. Mějte se !!!