Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 37

Téma: Verze map

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

jeden by si myslel ze ty stranky nekdo hacknul...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to kopacek:
    díky za instalační soubor pro update. Na rozdíl od stále „bouchnutých“ web stránek i-go.com aktualizace funguje. Nabídlo mě to a provedlo aktualizaci 3 států – Maďarsko, Rumunsko a Slovensko – shodně na úroveň 2006.10. Trochu nechápu, že u licence prodané v ČR to do výběru map nezahrnulo i ČR, zvláště pokud ji mají. Lépe řečeno, koukám nevěřícně jako beruška, novátorský přístup k otrávení zákazníků zavedený slovutnou firmou Talematix a spol. je asi značně nakažlivý. Jenom doufám, že slibovaný update na verzi Plus to vyřeší, pokud bude.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak jsem si myslel, že budeš mít více štěstí. Lze tedy jednoznačně potvrdit, že platící zákazníky nechává firma iGO u rok a půl staré mapy ČR (navíc bez lokalizačních tabulek), ti co se pak rozhodnou "nakoupit", mají ČR aktuální.
    Docela to zapadá do kontextu této bleskovky. - Update se odkládá na neurčito, objevena chyba... :?: Co k tomu dodat? K iGO asi odešla hlavní část "Telematix týmu". : No, spíše raketový úspěch způsobil velké opojení a typickou "ztrátu kontroly"...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

no, abych pravdu řekl Vítku jsem lehce rozčarován. To, že zvláště v nejméně vhodný okamžik, se něco nepovede a má to dané následky znám i z mé pracovní činnosti. Jenom, aby v tom opravdu bylo presentované a ne např. rozhodnutí obchodníků o uvolnění nových funkcí až s novou verzí programu apod. I když stále nefunkční web stránky i-GO taky o něčem svědčí…..
    Takže jsem se, pokud v tom opravdu není technický problém uvedení update, nejspíš unáhlil. Šel jsem do toho pod vidinou TMC, dalším důvodem byly radary. Přitom v současné době v podstatě nepřejdu ani na betu, která díky staré mapě CZ z pohledu TMC by mě byla stejně na nic. Problém radarů by to asi vyřešilo, zatím je tam mám jako moje POI, tedy bez upozorňování. No a vlastní program, špatný není, ale bomba bez výše popsaného to taky není. I když to nejhorší bych si asi uměl napravit, ale pokud opravdu přijde verze plus v histericky krátké době to asi nemá cenu se s tím dělat. Ale např. nemožnost archivovat naplánované trasy mě u programu dané potence prostě dostalo. A mapové podklady, nevím, ale např. Chorvatsko ve 2 roky staré verzi Via GPS je o poznání podrobnější, a tak lze pokračovat... Zatím tedy jen rozčarování

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Ja s tou beta verzi zadny problem nemam, je skvela, jen se mi stava, ze kdyz ji chci vypnout, tak se nekdy stane, ze se nevypne a sekne,ale to spis pricitam na vrub memu staremu Aceru n10, na kterem se sekalo vsechno a porad....

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Tak jsem pred tydnem koupil (oficialne) IGO 2006. Bez vedomi toho, ze ma brzo prijit update. O to byla vetsi moje radost, kdyz jsem to zjistil. Ovsem update na IGO 2006 plus byl kvuli technickym problemum uvolnen az dnes. Nicmene jsem trochu rozcarovan z toho, ze mapa CR je stale ta drevni mapa z roku XX. Rad bych vedel, jestli nelze nejak oficialne zakoupit updatovanou mapu CR. Lada

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Ja mam CR mapu verze 2007/01 ale nektere, teda hodne novych i starsich cest tam neni (((.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Exsituje uz novsia mapa Slovenska ako Slovakia 10.2006 ?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Slovakia_2007.04_070524 ke stazeni z updatu....

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

uz je novsia
    Slovakia_2007.04_070612 .....

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

A kde a ako sa dá získať tento update? Ďakujem!

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

akurát som si aktualizoval mapy a mám problém s mapami Slovinska a Chorvátska tak ako to tu už bolo popísané, čiže nelícujú a hraničné prechody sú prerušené. Čo som skúšal tak všetky prechody správne naväzujú len s mapou Slovinska 2006.01 (ešte že si všetky zálohujem) čo je len prejazdová mapa.
    Neviete či existuje novšia mapa Slovinska ako 2007.01 a či to NavNGO rieši a vydá opravu a kedy?

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od stano74
    A kde a ako sa dá získať tento update? Ďakujem!
    tu: http://www.i-go.com/sk/update/index.php

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Od 20.6.2007 je tu zase nový update map.
    Nové verze jsou u map Bosny a Hercegoviny,Chorvatska, Maďarska, Rumunska, Slovenska a Slovinska.
    Ke stažení na iGO update (zase gigový soubor pokud se tahá celá Evropa)

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Tu nájdete % pokrytie cestné, uličné, počty POI, RDS/TMC, PSČ, turistické chodníky atď..
    Popis máp od Tele Atlas 2007.04 z výhľadom 2007.07

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Verze ROM
    Od Milanos_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-09-2007, 14:30
  2. A 701 verze ROM?
    Od petula.71 v sekci Mio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-01-2007, 11:49