Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M700 - poblikávání ikon

ByBOB (15)|28.2.2007 11:42
Zdravim všechny,
potřeboval bych radu poradu. Včera úspěšný upgrade ROMky. Dnes ráno když jsem dával PDA do sítě, nabít, všiml jsem si, že na hlavní obrazovce - "Dnes" občas pobliknou - zachvějí se ikonky a jim příslušný popisek. Konkrétně to je u "úkolů" a "nadcházejících událostí".Pobliknutí je nepravidelné, cca. po 5-8 vteřinách. Zkoušel jsem přidat a naopak odebrat počet nastavených položek v obrazovce "Dnes". Zaškrtnu-li v nastaveni všechy položky (od datumu až po Quick Link), ke chvění nedochází. Jakmile odeberu jednu z možných položek, problém je zpátky. Další způsob, jak problém zmizí, je když ostraním zobrazení Quick Link. :o( Tak nevím co s tím. Čím by to mohlo být. Problém je pouze s těmato dvěma položkama. :mad: Netuším čím by to mohlo být ... ? :(
Tomáš Kubec (749)|28.2.2007 11:58
Řešení je zatím jediné: nepoužívat plugin Quick Link
cubehash (156)|28.2.2007 12:19
A vadí nějak displayi jeho poblikávání? Pokud ne, dalo by se to přežít. V ničem to přece nepřekáží a je to jen SW chyba. Tento plugin nepoužívám, tak nemám problém, ale myslím, že to bude, v další verzi ROM, opravené.
DavidBarborka (139)|8.3.2007 18:09
Mě to dělalo také pomohlo zvětšení písma na maximum.
janox (216)|15.3.2007 11:59
[QUOTE="cubehash"]A vadí nějak displayi jeho poblikávání? Pokud ne, dalo by se to přežít. V ničem to přece nepřekáží a je to jen SW chyba. Tento plugin nepoužívám, tak nemám problém, ale myslím, že to bude, v další verzi ROM, opravené.[/QUOTE]
Chcem sa spýtať k tomu poblikávaniu - robí mi to aj na X5OO - môže to spôsobiť väčšiu spotrebu a teda kratšiu výdrž batérie?
DavidBarborka (139)|15.3.2007 12:18
Chcem sa spýtať k tomu poblikávaniu - robí mi to aj na X5OO - môže to spôsobiť väčšiu spotrebu a teda kratšiu výdrž batérie?


Mi to po nahrání nové ROM začlo také dělat, že mi položky z Quick Linku poblikávali, ale jenom ty textové vyřešil jsem to tak že jsem zvětšil písmo na maximum a už neblikají.
DavidBarborka (139)|18.3.2007 18:22
Doplnění: dneska jsem resetoval zařízení a to zvětšení textu na max. nemělo na poblikávání vliv. To poblikávání zmizelo až když jsem dal v Dnes místo řazení ikon do dvou řádků řazení bez omezení pak poblikávání přestalo.