Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problemy s pripojemnim na Interent (nie wifi)

palino78_ce4you (2)|22.2.2007 18:16
Ahojte, mam loox N560, a mam problem s pripojenim na Internet, ked je PDA v koliske. Mam vytvorene dva pripajacie profily: cez mobil a Wi-Fi, obidva funguju. Ale ked dam PDA do kolisky, prebehne synchronizacia cez Activesync, vsetko je v pohode, dokonca aj Avantgo sa mi updatne, ale:

ked je PDA v koliske a skusam ist vtedy na Internet, neda sa to pripojit. Blbe je ale to, ze pred nedavnom to islo v pohode a neviem, ci som si nieco vymazal, alebo nie.

Ked som sa pokusal vytvorit nove pripojenie cez modem, tak som sa daleko nedostal, lebo sa ma to zacalo vypytovat na vytacacie cislo, atd.

Dufam, ze som to nenapisal zmatocne a ze niekto bude schopny a ochotny mi poradit, kedze si sam neviem rady.

Vdaka
Gant (4)|22.2.2007 22:35
Tisíckráte se to tu omílalo, ale budiž. pokud používáš AS 4.2 pak si uprav registry v big brother's.
palino78_ce4you (2)|22.2.2007 22:40
[QUOTE="Gant"]Tisíckráte se to tu omílalo, ale budiž. pokud používáš AS 4.2 pak si uprav registry v big brother's.[/QUOTE]



Dik. Ja som pozeral fakt dost vela diskusii a nikde som to nenasiel. Uz som ten problem vyriesil hard resetom. Aj tak dik za vysvetlenie
milos797 (259)|3.4.2007 10:42
Ani si nevies predstavit ako moc si mi pomohol