Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Advantage X7500 - obecné postřehy, zkušenosti atp.

xtonda (811)|1.10.2007 10:52
A k čemu je to dobrý mít ten Twin v Advantage, za dvě nezávislé SIM neplatím poplatek jako za Twin a ještě mohu používat data a zároveň být mobilem na příjmu.
htcjirka (1875)|1.10.2007 18:33
Uz je to dost OT,ale i tak odpovim,naco mit dve simkarty,s dvema cisly,platit dva tarify,dvoje data,kdyz muzu mit jedny data,jedno cislo na dvou simkartach.A jen si volit,Kaiser nebo Advantage.

SMAZAT
dyndy (159)|4.10.2007 16:39
Tak jsem flashnul na WM6 a mé Ameo jede anglicky. Přidám poznatky pro ostatní: Odemčení přes Olipro proběhlo absolutně bez problému. Vše potřebné je http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=315831 včetně excellentního video návodu. Dal jsem tam AP Touch 2.0 na které mě přišla fajn klávesnice FingerTouch. Bohužel s touto dělanou ROM mé Ameo vydrželo na baterky cca 9hod.(s původní německou ROM 3dny) i když jsem použil jakýsi opravný patch přímo od autorů této ROM a přeflašnul radio z 1.50 zpět 1.45 jak psali. Nedalo se a mám od včera Advantage_HTC WWE 2.21.405.2 1.50.00.00 . Naprostá spokojenost. Jedu už 27 hod a baterka na 70%. Je to rychlejší. Jen FingerTouch budu muset oželet.
szoustal_ce4you (174)|5.10.2007 11:21
[QUOTE="szoustal"]Nemáte někdo zkušenost?

Kolébka Brando USB Cradle - HTC Advantage X7500 + externí porty[/QUOTE]

Tak jsem neoddolal a pořídil si to. Zatím spokojenost. Slouží to i jako USB host a moje fleška 4Gb se objeví jako další HD. Možnost nabijení záložní baterie a výstupa video a s-video. To zpracování u mě je celkem ucházejicí. možná záleží na momentálním kousku. Já to mám až z nové zásilky. Takže zatím pozitivní zkušenost.
htcjirka (1875)|6.10.2007 11:59
Me tento cinsky vyrobek nepresvedcil,hlavne na xda nekdo psal,ze mu tento vyrobek znacil baterku,kdyz ji dobijel v teto dokovaci stanici.Je uplne jedno z jake je to zasilky nevejsi ci starsi.
dort (1212)|9.10.2007 21:27
jeden dotaz - mám Advantage IR port? dle specifikace ne, ale raději se ptím, díky
htcjirka (1875)|9.10.2007 21:42
Ne,nema ir port,dnes uz je zbytecny
dort (1212)|9.10.2007 22:04
díky, věř, že zbytečný není :-) jinak bych se neptal, bohužel ho používám denně a jinak to nepůjde :-(
Chrono Leggionaire (187)|9.10.2007 22:16
stejný názor. Je to technologie, která má nejlepší časy již za sebou, ale pro dost uživatelů je stále nezbytná a myslím, že je v každém přístroji její podpora vítána, přestože ji většina lidí soustavně nepoužívá..zkrátka může se hodit vždy
Brco_ce4you (447)|14.10.2007 20:21
Zdravim,

tak uz asi mesiac rozmylsam ci kupit alebo nie. Teraz mam Artemisa a najviac sa bojim tych rozmerov. Chcem si nechat oboje PDA.

1. Ako je to s denno dennym nosenim tohto obra?
2. Co je lepsie k tomu nosit, PDA alebo maly telefonik?
3. Ako je to s poznamkami a kalendarom? Staci upozornovanie zvukom a vibratorom? Pride mi totiz "obtiazne" kukat na displej stale.
4. Co GPS, v recenzii som cital, ze ma problem sa chytit na fix a ze straca signal pri vysokch budovach.


Diki za pripadne info, snazil som sa to vystihnut ako som len vedel. Proste mam strach z tych rozmerov, Artemis je malinky. Nemam vobec moznost to niekde okuknut.

Miloš Strouhal (3997)|14.10.2007 20:34
Advantage z nepochopitelnych duvodu neumi vibrovat, takze upozornovani na udalosti je mozne jen zvukem..
htcjirka (1875)|14.10.2007 20:38
1.S nosenim ja osobne problemy nemam,nosim ho v dzinach
2.Nosim bud Kaisera i Advantage dohromady nebo kazde zarizeni zvlast.Spise nosim jedno nebo druhe.
3.Zvuk a hlasitost je diky dvou reproduktorum dostatecny,vibrace nema
4.Navigaci pouzivam celkem casto,v praxi se zadny problem s GPS nepotvrdil.GPS chodi perfektne.Plany poplach u testovacich kusu a mozna prvnich verzi rom.
szoustal_ce4you (174)|15.10.2007 13:51
[QUOTE="Brco"]Zdravim,

tak uz asi mesiac rozmylsam ci kupit alebo nie. Teraz mam Artemisa a najviac sa bojim tych rozmerov. Chcem si nechat oboje PDA.

1. Ako je to s denno dennym nosenim tohto obra?
2. Co je lepsie k tomu nosit, PDA alebo maly telefonik?
3. Ako je to s poznamkami a kalendarom? Staci upozornovanie zvukom a vibratorom? Pride mi totiz "obtiazne" kukat na displej stale.
4. Co GPS, v recenzii som cital, ze ma problem sa chytit na fix a ze straca signal pri vysokch budovach.
[/QUOTE]

1. Já ho nosím v tašce, kde mám na to přímo kapsu, případně v kapse bundy.
2. Nosím k němu buď nokii N73, nebo Touch (místo NB mám přece athenu)
3. Stačí
4. Nenarazil jsem zatím na žádný problém. Pouze při prvním spuštění,po zakoupení, to trvalo dlouho. Od té doby to nabíhá rychle a bezproblémově.
dyndy (159)|15.10.2007 19:22
1) nosím Ameo zatím v origoš pouzdru po kapsách a pokukuju po něčem na opasek :-0
2)nemám k němu nic a na telefonování používám BTsluchátko (na kolo nebo tak mám N95)
3)nejdřív sem taky myslel, že nevibrace budou problém, ale zatím jsem nic neprošvihnul. Je opravdu dobře slyšet.
4)navigace v pohodě
Rostislav Psota (10)|19.10.2007 21:17
[QUOTE]Mám ale jiný problém, který není zmiňovaný ani v jiných fórech. Při telefonování v režimu hlasité HF ale hlavně při spojení s BT HF si protistrana felmi stěžuje na jvalitu hovoru. Pokud mluví jen jedna strana, je to celkem ok ale pokud začneme mluvit oba, protistrana odemne slyší jen kousky slov. Jakoby tam jel jen režim halfDuplex, nebo byl špatně nastavený obvod pro potlačení echa. Na drátová sluchátka je hovor ok. Dělá vám to taky?

Milan
[/QUOTE]
Ahoj, me to dela taky - mam BT Jabra 8010 a byl jsem nuceny najet na dual kartu a reinkarnovat muj mobil. Prijde me ze to je problem kvality signalu - nekde mi to dela nekde ne. Stejne je to i v hlasitem modu, neni to tedy ve sluchatkach. Rosta
Rostislav Psota (10)|19.10.2007 21:19
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Advantage z nepochopitelnych duvodu neumi vibrovat, takze upozornovani na udalosti je mozne jen zvukem..[/QUOTE]
Ahoj, je to moc tezky na rozumny vibrace. Koupil jsem si BT Jabra 8010, to vibrace ma
Miloš Strouhal (3997)|19.10.2007 21:31
HTC Universal neni o tak moc lehci a mensi zarizeni a panecku jak to ten motorek uvnitr dokaze kolikrat rozvibrovat, ze pomalu drncej vsechny kryty.. ;):yes:
Rostislav Psota (10)|19.10.2007 21:38
[QUOTE="aeon101"]Hmmmm...porad vic jsem nadsen z tohoto zarizeni. Jedine nad cim porad vaham je to hlasite HF nebo sluchatka...nevite prosim nekdo (kdyz pisete, ze pouzivate dual SIM od O2) jestli je tato moznost I u T-Mobile? Udelal bych to podobne jako jeden z Vas v predeslem prizpevku.

Dan[/QUOTE]
Ahoj, ja jsem u T-mobile, dual kartu pouzivam 14dni, druhou mam v nokii 6230i, funguje to bez problemu
Rostislav Psota (10)|19.10.2007 21:42
[QUOTE="szoustal"]Nemáte někdo zkušenost?

Kolébka Brando USB Cradle - HTC Advantage X7500 + externí porty[/QUOTE]
Ja ji mam, vadi mi absence vystupu na audio, chaoticky indikuje nabijeni baterky, musim PDA vyndat z kozeneho obalu. Nicmene nabiji, synchronizuje, funguje ... Videl jsem ale lepsi nekde tady ve foru, dva usb porty, audio, cca 70EUR na netu
htcjirka (1875)|20.10.2007 10:06
[QUOTE]Ahoj, je to moc tezky na rozumny vibrace[/QUOTE]

Tezke na vibrace to neni,vibrace udajne nema kvuli pevnemu disku,ktery je v Advantage umisten.
vilem.tel (14)|20.10.2007 11:50
[QUOTE="Rostislav Psota"][QUOTE]Mám ale jiný problém, který není zmiňovaný ani v jiných fórech. Při telefonování v režimu hlasité HF ale hlavně při spojení s BT HF si protistrana felmi stěžuje na jvalitu hovoru. Pokud mluví jen jedna strana, je to celkem ok ale pokud začneme mluvit oba, protistrana odemne slyší jen kousky slov. Jakoby tam jel jen režim halfDuplex, nebo byl špatně nastavený obvod pro potlačení echa. Na drátová sluchátka je hovor ok. Dělá vám to taky?

Milan
[/QUOTE]
Ahoj, me to dela taky - mam BT Jabra 8010 a byl jsem nuceny najet na dual kartu a reinkarnovat muj mobil. Prijde me ze to je problem kvality signalu - nekde mi to dela nekde ne. Stejne je to i v hlasitem modu, neni to tedy ve sluchatkach. Rosta[/QUOTE]

S Jabra 8010 bez vady. Usuzuji spíše na užitou ROM. Ahoj
Rostislav Psota (10)|20.10.2007 14:29
dik, zni to logicky. Ale nechybi mi to Bt sluchatko s vibracemi je vyborna kombinace. Udelal jsem zkusenost, kterou ale nedoporucuji opakovat. Strhl jsem Advantage na kovovou trinozku kancelarske zidle-mel jsem pda pripojene ke zdroji a zakopl jsem o snuru. Byla to rana jako z dela, bok hlavni casti ma vryp jako bych do bej sel pilkou na zelezo a Htc slape dal jako hodinky.
htcjirka (1875)|21.10.2007 11:04
Nová ROM Black Touch Edition by PK 3.0
Co je noveho oproti predchozím verzím

Nejnovější build CE OS 5.2.1933(Build 18533.0.7.0)-PK (poděkování midgetovi a darkforce)
Nový build 33.600 Live
16MB PAGEPOOL
Poslední Office build
SQM odebráno
WkTask přidáno
Poslední verze Total Commander
DCI Battery Přidáno
QWERTY Memory Přidáno
streaming media updated na verzi 807.715
audio mananger update na verzi 816.716
btio odebráno
batti debráno
novy welcomeheads přidáno
nový splashscreens přidán
realvga media player fix
extra vyzváněcí melodie odebrány
PK Addons 1(vncview, smsnotifier, putty, nbstatce, MobileSecretary, mccMobileFinder, file dialog changer) přidáno do této rom
Opera 8.65 Build 2211 přidána
VJCandela přidáno
Adobe Reader přidáno
HTC Intellipad(T9 pad) přidáno
Sprite Backup zálohovací program přidán
TCPMP player přidán
JetCet Printit Přidáno
Všechny přidané aplikace jsou v posledních a nejstabilnejších verzích

Addons RAR balíček obsahuje:

extra kodeky pro tcpmp
MackDaddy Téma
PK 3.0 Zvuky
HTC HOME CUSTOMIZER od emunutz
HTC Home plugin pro 96dpi
Odebraný X-Black branding on home screen
Shantz Today Changer 1.52
Task Mananger 2.0.30470
pRSSReader 1.3.3 VGA

Více o této ROM na xda-developers kde je i ke stahnutí:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=338409

Ikdyz jsem zainteresovany proti temto ukuchtenym romkam,musím říct,že tuto rom jsem naistaloval a musim ji velice pozitivne ohodnotit.
belkov (140)|21.10.2007 18:35
Musim se pripojit asi zatim opravdu nejlepsi ROMka.Nevahejte a flashujte.
dyndy (159)|23.10.2007 17:21
Taky ji už mám a vše šlape na jedničku.
vilem.tel (14)|25.10.2007 08:08
Ahoj kolegove. Uz jste na Athene vyzkouseli prehravani videa, event. filmu? Jake jsou Vase zkusenosti? Diky
htcjirka (1875)|25.10.2007 08:43
Prehravani filmu napr v rozliseni 720x576 uplne bez problemu,plynule a nadherne.
szoustal_ce4you (174)|25.10.2007 09:06
[QUOTE="dyndy"]Taky ji už mám a vše šlape na jedničku.[/QUOTE]

Mohu jen ptvrdit. Zatím nejlepší ROM co jem měl.
vilem.tel (14)|25.10.2007 12:27
[QUOTE="uiqjirka"]Prehravani filmu napr v rozliseni 720x576 uplne bez problemu,plynule a nadherne.[/QUOTE]

Tak to bud rad, me se strasne seka obraz a jeste ma zpozdeni za zvukem. Nevis kde by mohla byt chyba, pouzivam stejnou ROM jako mas v podpisu. Event. cem prehravas? Dik
htcjirka (1875)|25.10.2007 21:28
TCPMP 0.72,nejlepsi prehravac videa co je.Musis ho mit spravne nastaveny,ne je nainstalovany.Tento prehravac skyta mnoho nastaveni.Neprehrava to jen me,ale kazdemu kdo si ho spravne nastavi.Doporucuji precist diskuzi na xda.Staci na to hole zaklady anglictiny.
BETAMAX_ce4you (1)|25.10.2007 23:30
Je v této nové ROM Black Touch Edition by PK 3.0
funkční SIM Toolkit? Dík.
htcjirka (1875)|26.10.2007 09:28
Ano simtoolkit je funkcni jak u CSOB tak u GEmoney bank.
vilem.tel (14)|26.10.2007 18:17
[QUOTE="uiqjirka"]TCPMP 0.72,nejlepsi prehravac videa co je.Musis ho mit spravne nastaveny,ne je nainstalovany.Tento prehravac skyta mnoho nastaveni.Neprehrava to jen me,ale kazdemu kdo si ho spravne nastavi.Doporucuji precist diskuzi na xda.Staci na to hole zaklady anglictiny.[/QUOTE]

Jasně. Díky. Už to maká. Ovšem přehrávání ve WMP zůstává nepoužitelným...
htcjirka (1875)|27.10.2007 09:24
WM player je na kazdem zarizeni na prehravani videa nepouzitelny.
vilem.tel (14)|29.10.2007 18:25
Ahoj Atheňáci. Máte někdo zkušenosti s použitím BT myši na tomto zařízení, event. na jiném PocketPC? Díky
szoustal_ce4you (174)|29.10.2007 18:55
Ano, používám Bluetooth myšku od svého počítače bez problémů. Jen je třrba nainstalovat do Atheny vhodný prográmek od Teksoftu "BlueMouse".
vilem.tel (14)|30.10.2007 18:27
[QUOTE="szoustal"]Ano, používám Bluetooth myšku od svého počítače bez problémů. Jen je třrba nainstalovat do Atheny vhodný prográmek od Teksoftu "BlueMouse".
[/QUOTE]

Díky za radu. Opravdu funguje:D
vilem.tel (14)|1.11.2007 17:43
Zdravím všechny. Používáte na Atheně WM5torage? Jak Vám funguje? Neboli jakým způsobem kopírujete svá (velkoobjemová) data na Microdrive? Díky za odpovědi. Ahoj
Rostislav Psota (10)|2.11.2007 14:47
[QUOTE="uiqjirka"]Nová ROM Black Touch Edition by PK 3.0
Co je noveho oproti predchozím verzím

Nejnovější build CE OS 5.2.1933(Build 18533.0.7.0)-PK (poděkování midgetovi a darkforce)
Nový build 33.600 Live
16MB PAGEPOOL
Poslední Office build
SQM odebráno
WkTask přidáno
Poslední verze Total Commander
DCI Battery Přidáno
QWERTY Memory Přidáno
streaming media updated na verzi 807.715
audio mananger update na verzi 816.716
btio odebráno
batti debráno
novy welcomeheads přidáno
nový splashscreens přidán
realvga media player fix
extra vyzváněcí melodie odebrány
PK Addons 1(vncview, smsnotifier, putty, nbstatce, MobileSecretary, mccMobileFinder, file dialog changer) přidáno do této rom
Opera 8.65 Build 2211 přidána
VJCandela přidáno
Adobe Reader přidáno
HTC Intellipad(T9 pad) přidáno
Sprite Backup zálohovací program přidán
TCPMP player přidán
JetCet Printit Přidáno
Všechny přidané aplikace jsou v posledních a nejstabilnejších verzích

Addons RAR balíček obsahuje:

extra kodeky pro tcpmp
MackDaddy Téma
PK 3.0 Zvuky
HTC HOME CUSTOMIZER od emunutz
HTC Home plugin pro 96dpi
Odebraný X-Black branding on home screen
Shantz Today Changer 1.52
Task Mananger 2.0.30470
pRSSReader 1.3.3 VGA

Více o této ROM na xda-developers kde je i ke stahnutí:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=338409

Ikdyz jsem zainteresovany proti temto ukuchtenym romkam,musím říct,že tuto rom jsem naistaloval a musim ji velice pozitivne ohodnotit.[/QUOTE]
muzete me prosim navest nekam, kde se doctu jak tuto verzi nainstalovat? Pise se tam o tom, ze radio je zvlast a musi se nainstalovat predem (???).Anglictina mi nevadi. MAm HTC Athena 7500- je to pouzitelne pro moje pda? Jsem ze soucasneho stavu zoufaly-kouse se to po kazdem vypnuti, zlobi prepinani malych a velkych pismen, neda se pouzit telefon-druha strana slysi kazde druhe slovo, nefunguji nektere funkcni klavesy na hardwarove klavesnici..... dik moc Rosta
dyndy (159)|2.11.2007 16:21
vilem.tel : používám na Atheně WM5torage který je součástí Black Touch Edition by PK 3.0 - šlape nádherně.

Rostislav Psota: Black Touch Edition by PK 3.0 obsahuje radio 1.50 tuším a neinstaluje se zvlášť. Black Touch Edition by PK 3.0 se instaluje jako všechny ROMky. Jen netuším, zda musíš mít Athenu CID unlock. Já musel provést unlock, protože jsem měl německé Ameo. Snad odpoví někdo, kdo má Advantage jako ty.
hajekm (308)|2.11.2007 17:23
Ahoj,
já mám originál HTC Advantage a nebyl bloknutý, takže skutečně stačí stáhnout instalaci, někam rozbalit, spustit .exe flashovací program a je to.
Bohužel mám stejný problém jako Rostislav a ani tahle jinak dokonalá romka jej neřeší. Telefonovat se s mým Advantage prostě nedá. Já vždy slyším OK ale protistrana, jakmile její mikrofon zachytí řeč nebo i ruchy, přestane mě na chvilku slyšet. Pokud mluvíme jak s s vysílačkou jedn po druhým, je to ok ale oba najednou nelze. Bohužel mi to dělá i s BT HF.
Narval jsem tam už všechny možné rom i rádia a nijak se to nelepší, takže vypadá že je to HW problém a trpí tím určitá série přimo od HTC :-(
Takže Advantage používám bez sim jen jako náhradu NTB a na telefonování mám jiné stroje. Asi by se to dalo poslat do servisu ale to se mi moc nechce.

Milan
htcjirka (1875)|2.11.2007 20:25
Milane tohle me dela jen pri hlasitem habdsfree,kdyz pouzivam bluetooth sluchatko,tak je to o.k. a nikdo si nestezuje.Napr HTC Kaiser pri pouziti hlasiteho handsfree ma s timto take problem.Ale jen pri pouziti hlasiteho handsfree.
keram_ce4you (2)|6.11.2007 16:51
Zdravim, mam trochu problem, koupil na e-bay T.Mobile AMEO (HTC ADVANTAGE) a protoze nejsem v tomhle moc kovany - vyssi verze WIN.Mobile, nemecke Win., apod. shanim nekoho, kdo by mi (za patricnou uplatu) udelal z toho provozuschopny stroj fungující na angl.WM5 (s velkou cestinou), poradnou ROM (treba Nová ROM Black Touch Edition by PK 3.0), SKYPE, navigaci a pod.NUTNE, CELKEM SPECHAAAA...:$:
dyndy (159)|6.11.2007 17:08
Já si to unlockl a flashnul sám podle tohoto video návodu http://video.google.de/videoplay?docid=2234348915783114030
Neměl jsem žádný problém, ale přece jen je to risk. Nikomu bych to ale určitě nedělal. Co budeš dělat, když ti ztoho někdo udělá za úplatu těžítko? Každý si to musí risknout sám - můj názor. Možná se najde nějaký profík.
Rostislav Psota (10)|6.11.2007 20:46
[QUOTE="hajekm"]Ahoj,
já mám originál HTC Advantage a nebyl bloknutý, takže skutečně stačí stáhnout instalaci, někam rozbalit, spustit .exe flashovací program a je to.
Bohužel mám stejný problém jako Rostislav a ani tahle jinak dokonalá romka jej neřeší. Telefonovat se s mým Advantage prostě nedá. Já vždy slyším OK ale protistrana, jakmile její mikrofon zachytí řeč nebo i ruchy, přestane mě na chvilku slyšet. Pokud mluvíme jak s s vysílačkou jedn po druhým, je to ok ale oba najednou nelze. Bohužel mi to dělá i s BT HF.
Narval jsem tam už všechny možné rom i rádia a nijak se to nelepší, takže vypadá že je to HW problém a trpí tím určitá série přimo od HTC :-(
Takže Advantage používám bez sim jen jako náhradu NTB a na telefonování mám jiné stroje. Asi by se to dalo poslat do servisu ale to se mi moc nechce.

Milan[/QUOTE]
Ahoj Milane,
prestalo mi to delat problemy - uz druhy tyden telefonuji bez problemu (tuk tuk na sklo). V te dobe mi prestala chodit ceska lokalizace (mala) od Sunnysoftu. Jsem amater a laik, pouze davam udalosti do casove souvislosti. Sunnysoft jsem odinstaloval, nainstaloval jsem REsco keyboard PRO a jsem vpohode. Hlasite handsfree neni provozuschopne, mikrofon proste nebere zvuky jak ma. Rosta
Rostislav Psota (10)|6.11.2007 20:55
[QUOTE="hajekm"]Ahoj,
já mám originál HTC Advantage a nebyl bloknutý, takže skutečně stačí stáhnout instalaci, někam rozbalit, spustit .exe flashovací program a je to.
Bohužel mám stejný problém jako Rostislav a ani tahle jinak dokonalá romka jej neřeší. Telefonovat se s mým Advantage prostě nedá. Já vždy slyším OK ale protistrana, jakmile její mikrofon zachytí řeč nebo i ruchy, přestane mě na chvilku slyšet. Pokud mluvíme jak s s vysílačkou jedn po druhým, je to ok ale oba najednou nelze. Bohužel mi to dělá i s BT HF.
Narval jsem tam už všechny možné rom i rádia a nijak se to nelepší, takže vypadá že je to HW problém a trpí tím určitá série přimo od HTC :-(
Takže Advantage používám bez sim jen jako náhradu NTB a na telefonování mám jiné stroje. Asi by se to dalo poslat do servisu ale to se mi moc nechce.

Milan[/QUOTE]
Milane, na strankach xda developers kde je k dispozici black touch rom je tato hlaska
"Note: this rom does not include a radio anymore. we recommend you update to the latest radio 1.50 before flashing this rom." Dej mi prosim vedet co je to "radio" a jak "updatovat na verzi 1.50 predtim, nez provedu flash romky" dekuji Rosta
hajekm (308)|6.11.2007 23:07
Ahoj,
nejsem ted u velkeho pocitace tak ti nevygoogluju presne odkazy ale u PDA je pojmem 'radio' myslena ta cast pda, ktera komuniikuje s vnejsim svetem pres ruzne komunikacni protokoly a je zpravidla zcela oddelena od OS a umistena v samostatne flash pameti.
u Advantage je k dispozici nekolik vyvojovych verzi a v jednom z vlaken diskuze je jeden nadsenec upravil pro samostatne flashnuti. Posledni nejnovejsi je prave ta 1.50. Flashuje se to stejne jako OS, jen je to rychlejsi, protoze mensi.
Na ty moje potize ale zadny flash jakekoli radiocasti nepomohl.
Milan
Rostislav Psota (10)|7.11.2007 20:41
Dekuji za odpoved, usetri mi to cas s hledanim odpovedi. Mimochodem - prolezl jsem XDA-developers diskuse a jestli jsem to dobre pochopil, tak pokud si nechces nacpat ROMku funcnim freewarem, muzes pouzit oficialni WM6 flash a melo by to vyjit nastejno.
htcjirka (1875)|7.11.2007 21:11
[QUOTE]Zdravim, mam trochu problem, koupil na e-bay T.Mobile AMEO (HTC ADVANTAGE) a protoze nejsem v tomhle moc kovany - vyssi verze WIN.Mobile, nemecke Win., apod. shanim nekoho, kdo by mi (za patricnou uplatu) udelal z toho provozuschopny stroj fungující na angl.WM5 (s velkou cestinou), poradnou ROM (treba Nová ROM Black Touch Edition by PK 3.0), SKYPE, navigaci a pod.NUTNE, CELKEM SPECHAAAA..[/QUOTE]

Uz jsem se toho ujal,Ameo maka na vybornou.Docela jsem z toho mel obavy,neni to jako klasicky unlock Advantage.Plno uzivatelum Ameo umrelo,nebo po unlocku prestala chodit GPS
dyndy (159)|8.11.2007 16:13
To je dobře, že se povedlo. Já ač jsem opravdu žádný problém neměl se někomu jinému tohle dělat bojím bojím.