Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jsem z toho jelen Mio A701 - prosím o radu

jimi-ul (5)|18.2.2007 00:26
Než jsem se rozhodl napsat vám o radu, tak jsem samo prolezl fóra o Mio, abych vás nezatěžoval tím co si mohu najít jinde, ale jsem prostě v koncích. Vzhledem k tomu, že se mi Mio občas kousne chtěl jsem si dle rad na fóru udělat update na R65, ale po stažení a pokusu instalace mi to napíše, že nemám kompatabilní HW. To jsem se dočetl, ře ačkoliv mi Mio při startu ukazuje romku 64 je to ve zkutečnosti R65. Také jsem našel radu a chválu, která je dost často na fórech zmiňovaná dát si tam OKI R024_65a, tak jsem si ji stáhl dal na SD a přez bootmenu zkusil " total img by SD " ale to skončilo zase neúspěchem. Napíše mi to " Open image failed" Tak si s tím nevím rady. Poradí mi někdo prosím jaký je nejlepší FlashROM pro Mio A701 a jak ho mám provést. Budu vám velmi vděčen.......
Martynez (206)|18.2.2007 02:52
tady se vse dozvis:
http://www.miousers.co.uk/
jimi-ul (5)|18.2.2007 08:53
pro: Martynet

Dík za skvělou radu, ale bohužel na tom nejsem s angličtinou zas tak dobře abych si tam našel radu. Sice jsem tam zaregistrovaný a stáhnul jsem tam ten updat, ale víc tam toho nevičtu. Nemohl by jsi mi s tím poradit více, nebo alespoň napsat link na stránku s přesným popisem a já si ji nechám přeložit. Zatím dík.
Martynez (206)|18.2.2007 12:05
Zkusim to rychle popsat:
1. Pry by se nemelo updatovat pres kartu... lepsi je to pres USB a PC
(nahodis UBOOT menu, vyskrtnes na PC v Active Sync pripojeni pres USB a pres ScoterRomUpdate-R01 provadis veskere updaty...
2. Neslo ti to updatovat protoze si pouzival CE image na total update...
Total update se pry nedoporucuje, ani pres SD kartu, ani pres PC...
Jednodusse nahodis UBOOT menu, das CE image update a jakmile to napise waiting for image, na PC pomoci nastroje ScoterRomUpdate-R01, vyberes image a uz to jede....
jimi-ul (5)|18.2.2007 12:39
Tak ti moc dík, už jsem to zvládnul. Ještě malá otázečka. Dal jsem si tam teda OKI 024. Bude mi na tom fungovat CZ lokace mám InterWrite 9.1 pro. Jinak po updatu je hned patrná změna k lepšímu. Uvidím co to dude dělat v provozu... Fakt moc dík......
Martynez (206)|18.2.2007 15:24
Lokalizace zasadne NEPOUZIVAT... na zadne ROMce
tot moje zkusenost... za tech par ceskejch slovicek mi ty hardresety nestojej