Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: ARGENTUM This is war 1.1

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Čau chlapi...jede Vám někomu na Wizardovi tahle hra? Mě jen problikne černá obrazovka s loading nahoře a skončím zpátky v Today Jinak zkoušel jsem to jen na kartu. Myslíte že má cenu zkoušet to cpát i přímo do zařízení?

Jinak ještě trošku OT:

Když jsem se to pak pokoušel odinstalovat (a stalo se mi to i včera se Zumou), tak po ťuknutí na odinstal v "Nastavení->System->Odebrat programy" mi to napsalo, že program nebyl zcela odstraněn a jestli si přeju odstranit ho ze seznamu nainstalovaných aplikací. Dal jsem ano, ale zmizel samozřejmě jenom z toho seznamu v sekci "Odebrat programy". V umístění kam jsem to instaloval bylo podle mě vše netknuté. Vyřešil jsem to teda vidlácky smazáním složky s nainstalovanou hrou a ještě smazáním zástupce z "Windows->Nabídka Start->Programy->Hry" Cpe se něco ještě někam, co by bylo dobré odstranit?

Díky

..odpovím si sám...stačí napatchovat na verzi 1.2...

Moderator: porad a stale to rikam. Pouzivejte UPRAVIT!!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Tak dej odkaz na tu hru, at ji muzem vyzkouset a rici ti
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. ARGENTUM: This is war 1.2
    Od visionmaker v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 21-11-2005, 15:45