Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Dve drobna vylepseni v mobilni verzi diskuzi

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

opera pre ppc neexistuje a ani sa nevyvija existuje pre mobilne phony s os symbian, linux, windows, mam verziu opery 7.20, a deje sa v nej ze ked sa prihlasim - meno + heslo a prihlaseny a idem napr. do diskusii a po zadani BACK som o krok spat na predchadzajucej stranke avsak odhlaseny. Preto uzivam IE. Mozno upgrade na verziu 7.23 pomoze-strasne mi na nej vyhovuje ze +/-zvacsujem/zmensujem webpage a ze otvorene okna sa otvaraju len v nej a je to teda o 1000x prehladnejsie nez v IE a samozrejme dokaze zakazat tahanie obrazkou + uzivatelsky web mod + zakazanie rekl. banerov atd. atd. atd.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

No o banery se mi může starat firewall a stejně tak i pop upy, které pokud vím v opeře nezakážete a ani fajrwall je nezatrhne... Ne že bych byl fanouškem majkrosoftu, ale přeci jen mám s ie jakous takous jistotu, že se mi vše načte tak jak má. Navíc když z windousu nejde odstranit.. (to mě mimochodem štve na ie nejvíce) nevim proč bych měl mít dva programy na totéž. A co se týče otevírání stránek uvnitř programu to hravě zvládá NetCaptor - docela příjemná nadstavba ie.

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Pánové, (pokud je někdo dáma, sorry)
    mobilní verze diskuse na CE4you má pro mě velkou cenu, téměř pokaždě se něco nového dovím (v mém případě to není nic divného, nevím téměř nic) a teď už funguje přes WOL i na mém starším elegánovi 3630. Je to super !!!

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

pop up okna sa daju v opere bez problemou zakazat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

zajimavá věc -když dám z mda zpět na hlavni přehled diskuzí vždy to vyhodi page cannot be displayed

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. vylepseni plochy-MDA Vario
    Od damm!t v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 13-06-2006, 19:08
  2. eMULE v mobilní verzi - MobileMule
    Od Pavlucha v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-03-2005, 21:55
  3. Pleas pomoc s mobilni verzi ICQ