Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení Palm Treo 750v

Wuffi (1599)|31.3.2007 17:06
Mno, mne tohle zarizeni celkem uchvatilo. Az na male vyjimky ala IDOS nemusim vubec vytahovat stylus, ovladani je naprosto skvele. Zarizeni je velmi stabilni, i pres slabsi CPU hodne svizne. S WM6 bude zarizeni jeste rychlejsi. S rozlisenim 240x240 jiz nemam problem. Konstrukce je velmi solidni, design libivy.
Zarizeni je jednoduse receno "prudce pouzitelne" a to je to co se mi na nem libi.
Pokud bude nastupce s WM6 a 320x320 displejem (asi podle toho kdo koupi Palm) tak mam asi jasno pri vyberu pristiho PDA :D
Adam Kalina (19)|19.4.2007 16:48
Přesně souhlasím s kolegou na de mnou:D Palm je podle mě ve všech směrech "dokonalý" osobně jsem narazil jen na 3 nedostatky ale z toho mi ani jeden nevadí:D (absence wifi, slot na miniSD, rozlišení displeje). Zatímco pomyslných "pro" je spousta... Design,Stabilita,výdrž,zvuk, kvalita zpracování.....Palm je můj miláček a můžu ho ohodnotit jedině:yes: :yes: :yes:
enspigl (2)|11.5.2007 09:56
Ahoj všichni, prosím o radu. Zakoupil jsem Treo 750 a první co jsem se snažil, bylo udělat backup. Stáhl jsem SPB Backup v 1.6 ale je s ním problém. Provedu zálohu, ale po soft resetu se už Palm nevzpamatuje. Po hard resetu se provede restore z karty, ale po soft resetu opět zatuhne. Nevím kde je chyba, přivítám každou radu.Díky moc.
abot (1)|26.5.2007 13:32
Zajímala by mne podpora J2ME aplikací na Treo 750v - zvláště, zda je možné provozovat plnohodnotné verze Opera Mini a GMail klienta od Google - stejně dobře jako u plnohornotných verzí těchto aplikací třeba na Symbian Nokia E60/E61 a dalších...
Jak je na tom Treo 750v s Javou (J2ME)? Kamarádí a podporuje skvěle nebo zmíněné aplikace prostě nepoběří (BTW obě aplikace mají pokročilé verze pro zařízení s dobrou podporou J2ME API). Díky.