Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8500 - ROM 3.6.251.0 [DOTAZ]

jacktalking (16)|12.2.2007 20:08
Různě jsem hledal po internetu nějaké informace o verzi ROM 3.6.251.0 pro Qtek 8500, ale nic jsem nenašel. Konkrétně bych rád znal co je v tom za změny/opravy. Na xda jsem to nenašel, ale snad to bude vědět někdo zde..
moneytoo (45)|13.2.2007 19:33
já jsem se teda dočetl akorát to, že jedinou viditelnou změnou, jakou někdo zaznamenal, že se změnil formát zobrazení data na externím displeji (jelikož ten na regionální nastavení kašle) :-)
jacktalking (16)|13.2.2007 19:58
[QUOTE="moneytoo"]já jsem se teda dočetl akorát to, že jedinou viditelnou změnou, jakou někdo zaznamenal, že se změnil formát zobrazení data na externím displeji (jelikož ten na regionální nastavení kašle) :-)[/QUOTE]
JJ, to vím, díky. Já ale stejně ten blbej DDMMRRRR nepoužívám, takže mi to je jedno :D
Mno, teď kde zjistit ty změny.... :?: To je jako ta chata v Karpatech :sarcastic:
moneytoo (45)|27.2.2007 20:40
Tak zatím první, čeho jsem si všiml: v Comm Manageru je nově v Settings místo Bluetooth setting Phone, Bluetooth a Profiles, ale nejde o žádné nové věci, jen linky na nastavení.
EDIT: V Settings - Connections je nová položka. Nevím, jestli je to přesně ono, ale zdá se mi, že WAP Push Message (Enable/Disable) tam předtím nebylo