Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: Smart2go od Nokie

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

tak začnem MapLoaderem (mimochodem Česká republika má mapu 35,6
    MB velkou)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

tak první chyba soudruhů z Nokie, MapLoader vyžaduje pro stahování map mít na PC připojené zařízení s USB mass storage nebo paměťovou kartu ale bohužel nerozeznal ani paměťovou kartu v interní čtečce v notebooku ani externí čtečku s kartou na PC :? :yes: pokud se někomu povede stáhnout např. mapa ČR, tak ji prosím někam nasdílejte

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já se v tom moc nevyznám, ale nemůže být chyba v tom, že ta mapa se stáhne do zařízení, které má v sobě nainstalovaný program pro prohlížení těch map který ještě není k dispozici? Proto to pořád píše ať vložíme zařízení do USB nebo kartu do čtečky. Navíc ta poslední věta je tuším že software musí být před instalací map alespoň jednou zapnutý. Takže musíme počkat až ho vydají protože samotný program ještě není

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

je to možné,zatím musíme čekat a uvidíme pro které WM zařízení konkrétně bude Smart2go dostupnej :yes:

čekovat situaci mohete zde :
    http://www.smart2go.com/en/index_html

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

tak a je tu Smart2go pro WM5 - na stránce Nokie bylo napsáno pro zařízení Qtek 8300, tak nevím jak to pojede,ale jdem testovat ne ?

*** soubory rozbalit a sloučit v Total Commanderu :?

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

tak program funguje ale nenapadá mě,jak získat mapu ČR, ten Nokia MapLoader prostě nedetekuje zařízení,na které by šla uložit :?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Tak se mi stahovaní podařilo rozjet, Ale

Nainstaloval jsem aplikaci na kartu a spustil, dokončila se instalace, Vše jsem dal na kartu. Potom jsem přepnul MDA do režimu Storage, připojil k PC a spustíl program na stažení map. Pak už aplikace našla zařízení a zažala stahovat mapu CZ.

Ale
    Maji ale si nejaký problém se serverem protože data sice tečou ovšem odhadovaný čas je 3500 hodin to čekat nehodlám

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

vypada to ze se zadrel ten jejich server, nejde poradne stahnout ani ten MapLoader ....

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Ahoj, uz mate nekdo nejaky mapy ? Vcera se mi to nakonektilo z telefonu a stahlo to asi 1 MB, dal uz jsem nemel trpelivost. V praci to bohuzel zkusit nemuzu, protoze ten jejich maploader nepodporuje nas proxy ==> nemuze se nakonektit.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj. Mohl by sem někdo prosím tu mapu ČR nahrát snad to není nelegální když to je zadarmo. Mě to totiž nejde nijak stáhnout, nemám čtečku ani mass storage zařízení tak nevím jak to stáhnout přes ten maploader. Zkoušel jsem WM5torage a s tím to nejde. Nebo jestli má někdo jiný postup tak sem s ním. Dík

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

:? taky bych potřeboval mapu pls :no:

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

tak se mi zda,ze ji nikdo nema

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To to vážně nikoho nezajímá? Vždyť je to navigační software zadarmo a nevypadá nepoužitelně. Nešlo by to alespoň přesunout do sekce GPS a navigace? jinak nevím proč to lidi ignorujou.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Asi maji jine....

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

( :

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední