Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: problém se samovolným zapínáním MIA při aktivním BT s HF v autě

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Přetrvává u mě stále problém s neustálým samovolným zapínáním MIA při aktivním BT s HF v autě?

Má s tím někdo nějaké zkušenosti?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Hmm, to samé mám i já po flashnutí WM5 na XDA III. Zatím jsem na to ale nenašel žádné řešení a představuje to pro mě velký problém. V autě trávím 4 - 5 hodin denně a mít kvůli tomuhle bugu neustále zapnutou nabíječku mě taky nebaví. Budu vděčný za jakékoliv řešení.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ahj. Myslím,že tento problém se zapnutým BT spolu s HF, nebo WM05 nemusí souviset. Takovéto chování pozoruji na své cihle již dlouho.
    Mašina leží na stole. Najednou se zapne (rozsvítí displej) a nehledě na systémové nastavení doby podsvícení a automatického vypnutí se za cca 30 zase vypne. Ten nesoulad se systémem se projevuje tak, že i přes to, že mám nastaveno vypnutí podsvícení po 30 sekundách a vypnutí stroje po 60 sekundách, tak se v takovém okamžku mašina vypne současně s podsvícením a ještě mimo nastavený čas. :?: :?: :?: Viděl bych to na nějaký software, ale zatím se mi nepodařilo vysledovat kterej.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

to co popisuješ se někdy děje díky AS, ale tohle je něco jiného. V tomto případě PDA vypneš a ono se pokaždé max do 1/2 min zase samo zapne a dělá to puze při připojeném HF

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Tak u me se zapne tak po par minutach, byt to do 1/2 minuty, tak me asi streli (zvlaste pri jizde v noci) a prave jizda v noci je nejvice neprijemna.
    Bude to podle me komunikaci HF - PDA, jakesi overovani spojeni.

Podobná témata

1. Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 22-10-2008, 17:40
  2. Problem se zapinanim Looxe 600
    Od Kafáč_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-09-2007, 15:19
  3. Problém se zapínáním
    Od ok2shi v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-08-2007, 16:01