Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 30

Téma: iGO 2007 Preview

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Tak by mělo vypadat iGO 2007. Připadá mi to trochu jako utopie, když ještě nejsou pořádně dodělané mapy, modelovat budovy. Navíc to asi bude šíleně trhané.
    Odpovídat lze po přihlášení

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Škoda, že tam nejsou i postavičky. Třeba v létě holky v mini . A ta šipka při odbočování, ta mě dostala.
    Ale vážně: kdyby to byl funkční, možná proč ne. Ale asi by mi dost vadilo, že by se mi za těmi baráky ztrácela trasa, prostě bych nevěděl, co mě čeká za zatáčkou. Takhle kouknu a vidím: budu odbočovat doprava a pak třetí doleva.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

spis by bylo lepci, kdyby tam udelali alespon znacky stoupani a klesani, nebo rovnou vrstevnice

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak jiste, bez tezke optimalizace by na soucasnych cihlach takovy program byl dosti trhany, navic mapovy podklad by nezabiral desitky-stovky kilobajtu ale radove megabajty, navic "aktualizace" by musela probihat po kazde zivelne prihode, vetrne smrsti apod., ze Aby odrazel aktualni vzhled budov se strechou ci bez, popadane stromy, tvorici krajinnou dominantu apod.

Nicmene nepochybuji, ze tudy se bude ubirat vyvoj zobrazovani v klasickych navigacnich programech, videl jsem kdys technologicke demo podobneho zobrazeni na bazi TomToma...

A cihly? Kdyz bude treba, dostatecne vykonne zelezo, kapacita pametovych medii i schopny OS nas jiste cekaji....

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To je navigace pro vrtulníky, ne pro auta.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Když na to tak koukám tak stará dobrá 2006ka tohle už je moc. K čemu sou nám baráky? to by tam mohly rovnou jezdit i tramvaje a vlaky a taky by na zdech mohly bejt nápisy a loga aby jste věděli že stojíte zrovna před bankou . Tudy cesta nepovede. Jediný co by se mi líbilo ve smyslu 3D je aby to vypadalo jako OziExplorer 3D - prostě aby byly vidět kopce a údolí a samozdřejmě aby to bez problému pobraly naše "cihly". Pořád lepší otřesná grafika ale plynulá než gafika rovnající se automobilovým PC hrám a děsně se kousající. Muj názor

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jj prca aktualizace bude, az se vsechny barevny reklamy treba na "stareho" mobilniho operatora budou v softu menit za aktualniho....
    Jinak mezi nama, kdyz se takovy soft objevi, stejne do nej pujdeme, uz z pouhe zvedavosti, nebo abychom ohromovali okoli...
    Vzdyt obvykly prvni dotaz noveho uzivatele na tomto foru, ktery uvazuje o navigacnim softu, je "ktery navigacni soft je graficky nejhezci" Az na druhem miste je dotaz, ktery nejlepe funguje....

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Pro to 3D zobrazení stejně nebudou mapové podklady. Možná udělají z prestižních důvodů Budapešť a třeba i Vídeň a tím to skončí .
    Vždyť i dnes nejsou dodělaná menší města, kde schází pojmenování ulic a zobrazení je nepřesné. Nejsou aktualizované nové silnice, špatně jsou jednosměrky a to budou mapovat kde je jakej barák? To by se nazaplatilo :$:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Nebude to také horúce si myslím:? A tento spôsob zobrazovania sa už niekde objavil v súvislosti s Google maps(tuším s Porsche navigáciou,ak dobre spomínam) ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

imho blbost

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

souhlas: ihmo blbost. U navigace potřebuji vidět cestu ve městě na několik křižovatek dopředu a ne jednu. Hold, přes barák se za roh nevidím. Ale nápad 3d objektu se mi libí. Příklad pro pražáky - jedu přes žižkov a všude je vidět žižkovskej vysílač, tak ať jeho monument v navigaci vidím, ale ne kdejakej barák, alespoň se lépe orientuji kde zrovna jsem.....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Jo, ty baraky trochu vadi ve vyhledu, ale ani v Tomovi moc dal, nez za tu prvni krizovatku nevidis. Leda odzoomovat.

Ty baraky se vymysleji jen proto, aby se na steny mohla napasovat reklama, rekl bych.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Proc par mest ?

Funguje to tak ze to nahodne generuje budovy podle urcitych parametru - vyska, prostor.

Proste na plose mesta to nahodne generuje domy.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Taky myslím, že jde pouze o univerzální modely budov. V té prezentaci to je taky vidět. Pak to ale znamená, že jejich smysl a význam pro navigaci je nulový, neboť aby ten smysl měly, musely by kopírovat reálný vzhled.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

dokazu si predstavit, ze trvale by to bylo vypnute a pouze v pripade nutnosti by se to aktivovalo. Ale pouze relativne realne budovy, takze zatim smolik.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. NetFront 3.4 (Technical Preview )
    Od macula_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 01-06-2007, 08:53
  2. Preview MDA Compacta 2
    Od jerrry_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-11-2005, 13:42
  3. Preview HP hw6715 na pocketpcthoughts.com