Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: PowerOff vs DisplejOff

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Jsem vlastnikem Aceru N10(ROM 2.00.13) a mam problem s nastavenim vypinani displeje. Zda se mi totiz, ze onim nastavenim se mi PDA dostava do vypnuteho stavu, kdy nereaguje ani na upominky ci alarmy. Chtel sem zkusit nastavit vypinani jen displeje, ale na to sem neprisel. Nasel sem si utilitku PowerOff, ktera funguje dobre, ale netusim jak ji nastavit na hardwarove poweroff. Nebo ma nekdo jiny, lepsi napad?
    Dik za pripadne rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Moc tě nechápu, ty chceš teda jenom vypnout display a nebo celé zařízení ?

já používám na vypnutí displaye <a href="http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=1045">ScreenOff 1.2</a> a na vypnutí "celkové" power button

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Omlouvam se jestli sem to spatne podal. Chtel bych proste aby se mi po nejakem case samo vyplo displej a ne cele PDA, to bych mohl udelat sam tim tlacitkem stejne jako vy

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Alarmy by měly fungovat i při vypnutém zařízení. Kdybys ho měl pořád zapnuté, to by asi moc dlouho nevydrželo.