Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nový kryt pre Qtek 9000 + výmena

akar134 (1)|27.1.2007 09:02
Zdar,

mam QTEK 9000 a na spodnej strane krytu displeja mam malu prasklinu.

Viete o nejakom servise, ktory to dokaze prekrytovat (s GS-Mobile nemam dobru skusenost )?

Alebo, kde sa da kupit nahradny kryt v CR - je to narocne vymenit si to sam?

Dik
akar134



[CODE]NEPIŠTE CELÝ NADPIS NEBO TEXT KAPITÁLKAMI. Jednak je to neslušné (v psané formě to znamená velký důraz nebo křik) a pak se to také špatně čte.[/CODE] viz pravidla

Název diskuze upraven
Miloš Strouhal (3997)|27.1.2007 09:17
Jediny kdo je toho schopen v CR i SR a zaroven ma na to dily je prave GSMobile. A ten ty dily odmita prodavat, pouze je placene vymenuje. A nutno podotknout, ze jeho ceny nejsou prave z nejnizsich.. Ten kryt az tak narocne vymenit neni, ale jen pro cloveka co uz to nekdy delal, pokud to nema nest znamky demontaze a zpetne montaze.
Standa_ce4you (380)|27.1.2007 13:50
Na eBay jsem viděl kompletní kryt za cca 1400Kč i s poštovným. Což už se dá. Uvažuju o něm, protože silver Univ není můj cup of tea.
Standa_ce4you (380)|28.1.2007 09:52
Miloši, jak je to s konstrukcí kloubu? Minulý týden mi Uni spadl na parkety a od té doby je displej trochu volný. Když ho rozeberu, stačí něco dotáhnout nebo je to nevratná změna a rozebírat je zbytečnost?
Miloš Strouhal (3997)|28.1.2007 10:41
Bohuzel je to nevratna zmena a rozebirat je to zbytecnost, neni tam co dotahnout.. Maximalne ten maly sroubek jez je na kloubu v poloze zhruba nad mini USB konektrorem, jinak neni co dotahovat, zadne dalsi sroubky ci neco podobneho nenaleznes ani po rozebrani zarizeni.
Standa_ce4you (380)|28.1.2007 11:22
Aha :(, a to mi jeden nejmenovaný z tohoto fóra, který mi Univa zprostředkoval tvrdil, že v případě nutnosti lze kloub dotáhnout. No nic, pro příště se poučím. Díky za odpověď.
Miloš Strouhal (3997)|28.1.2007 11:53
V praci mam jeden zalozni kloub rozebrany, poslu ti zitra foto abys videl jak to tam funguje, vazne tam neni co dotahnou, je to zalisovane od vyroby.
Standa_ce4you (380)|28.1.2007 12:59
V pohodě, já ti věřím. To jsem si spíš jen posteskl nad sníženou solidností některých osob, když cítí mamon :))...