Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Obrazovka Dnes a kalendář

radeg (7)|9.2.2004 16:58
Vážení, potřebuju poradit. Synchronizuju můj HP 4150 s Outlookem a mám problémy se zobrazením některých položek z kalendáře na ploše DNES. Pokud mám vícedenní událost, nikdy se mi na DNES nezobrazí předem (a v kalendáři je), vždy pouze až v čase konání. To samé je i u některých jednodenních položek kalendáře. V kalendáři normálně jsou, ale na DNES se mi předem (třeba den předem) nezobrazí, pouze až v čase, kdy probíhají. Je to detail, ale při větším množství položek kalendáře je to pak chaos. Nemáte někdo nějakou podobnou zkušenost? a hlavně radu?:? Dík.
radeg (7)|16.2.2004 09:03
Nikdo nic, to jsem jediný?:O
Sieno (70)|16.2.2004 09:35
Vůbec nejsi jediný, jenom mi to jaksi doteď nevadilo...

Ale mám takový pocit, že den dopředu to na displej hodí, záleží od nastavení kalendáře na obrazovce Dnes...

Vyzkouším a dám vědet...
strojvudce (390)|16.2.2004 10:17
Taky jsem se o to pokoušel, ale kalendář to asi neumí. Ale docela dobrý soft na tohle je tAgenda, umí zobrazit na Today více dní. Najdeš ve Freeware na těchto stránkách.
Sajbrt (113)|20.2.2004 13:05
Dobrej je taky Calendar+, aktuálně ve verzi 2.0.5. Používám ho a funguje. Počet dni dopředu jde nastavit.
Tom007_ce4you (76)|11.9.2006 17:24
Snad jsem otázku dobře zařadil..... :dead:

Nemůžu přijít na nějakou zákonitost v tom, kolik a jak dlouho dopředu se zobrazují na obrazovce Dnes následující události. Do určité chvilky mi to ukazuje události na dnešní den, od určité chvíle se objeví události na zítra. Teď jsem měl např. jednu událost na zítra....přidal jsem jednu na dnešní večer a už se ukazuje pouze jedna...ta na dnešní večer. Prosím o radu, jestli někdo bude mít chvilinku.......
beecher (9270)|11.9.2006 19:40
Snad to zase nespletu... :)

Pokud jsou udalosti naplanovany na dnesek, zobrazuje pouze ty. Pokud dnes neni zadna udalost, zobrazuje nejblizsi udalost.

Doporucuji prejit na nejaky poradny PIM Today plugin, jako je SBSH PocketBreeze nebo SPB Diary...
Tom007_ce4you (76)|11.9.2006 20:05
No vida jak se nám to sešlo....diskutujeme spolu i v jiném tématu...takže brzy si nějaký PIM pořídím......viz "Kontakty a kalendář"