Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hlavní obrazovka a změna funkcí "Kalendář" a "Kontakty"

Dandak_ce4you (101)|26.1.2007 15:10
Možná už to tu bylo.
Rád bych na hlavní obrazovce vyměnil nabídku "Kalendář" (zobrazeno vlevo dole nad tlačítkem) za funkci "Nová SMS". Jde to přes registry, nebo na to musí být software ?
Wir2K (89)|26.1.2007 15:40
No pokud vím tak by měli jít obě cesty ale doporučuji použít program New menu více zde https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=12616&dd=0&fi=0
phaeton_esc (261)|26.1.2007 15:40
tohle nahraj do slozky windows, pak se ti v nastaveni objevy dalsi polozka kde to nastavis
hotovyrado_ce4you (35)|28.1.2007 10:28
To je sice pěkné, ale stejně jako při nastavení tlačítek na PDA je zde jen možnost nadefinovat nainstalované aplikace, nicméně TomTom, nebo IGO nainstalovány nejsou, jen nakopírovány..... Libovolný soubor tam dát nejde...

EDIT: Prosím necitujte pokud reagujete na předchozí příspěvek, viz pravidla pro diskutující, děkuji ElSoft
ElSoft (1244)|28.1.2007 10:55
neříkej mi že jsi k TomTomu a IGO po zaplacení nedostal instalačky :O a zástupce :sarcastic:
nicméně ti to nebrání si je vytvořit sám a nakopírovat do složky programs, návod tu na webu určitě najdeš, stačí použít tlačítko

+ už jak jsem psal výše, prostuduj si znovu pravidla pro diskutující ;)
hotovyrado_ce4you (35)|28.1.2007 13:57
No jo, dyt je to jak u kompu, dik a omlouvam se :-)
jirson_ce4you (27)|8.2.2007 09:59
tak jsem zkusil ten softkey aplet a nechce mi to fachat, mam tam spb plus a díky tomu tam mam v nabídce pro klávesy "nová zpráva" ale po přiřazení to nic neděla a když dám z nabídky "new sms" tak píše, že soubor tnsms nelze otevřít bla bla..., doteď jsem používal pro novou poštu hw přepínač úloh (na asusu 525 vlevo dole) pro přepnutí do pošty a pak už normálně přes klávesu nová zpráva, ale takhle napřímo mi to nejde :(
Dandak_ce4you (101)|13.2.2007 15:03
Dělá mi to to samý. Viz. obrázek:

ZAKY_ce4you (53)|13.2.2007 15:21
Namapuj si je přes registry

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Today\Keys\112 (leve)
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Today\Keys\113 (prave)

U kazdeho jsou hodnoty:

Default=(String)Nazev tlacitka

Open=(String)command (v uvozovkach) -např. "\program files\igo\igo.exe"


Pokud tyto hodnoty v registrech nejsou tak si je vytvoř - soft reset.

New sms - podívej se do slozky windows - soubour tnsms.exe - neexistuje proto ti to nemaká - uprav to dle registru a zkus namapovat na tmail.exe.