Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: N560 a problém s GPS. Už vím proč.

Skeleton84_ce4you
    Guest

Takže mám už 1 měsíc n560, a z té GPS mám smíšené pocity, začal jsem s ní laborovat na zahradě kde je dobrá viditelnost a výsledky byly takovéto: párkrát chytla do minuty (asi 5 pokusů), pak jí to zase chvíli trvalo ale chytla se (10 pokusů), jindy zase vidí 7 satelitů ale ani po 10 minutách se nefixla (7 pokusů), někdy viděla jen 1 satelit (4 pokusy), a nejlepší fór byl když se mi fixla a ukazovala že jsem o 50 metrů jinde než jsem opravdu byl (2 pokusy), a to připomínám všechy pokusy se odehrávaly na stejném místě v jednom dni apo každém pokusu jsem softresetoval PDA a GPS jsem dal Cold start. Poté jsem laboroval s nastavením, vcelku žádná změna. A potom to přišlo, zjistil jsem že když to pda trochu sltačím určitým způsobem (stačí jemně) tak to ztratí signál, a když to pda stlačím jakoby opačně tak má signál zkoro ze všech satelitů a fixne se do minuty. Pokud PDA držím normálně, tak jak už jsem psal někdy jede v pohodě jindy zase blbne. Takže to vidím na nějaký kaz v desce. A jak tak pročítám různé fora tak to možná bude i chyba výroby.

Tady je obrázek jak to vypadá.
    Šipky znázorňují pohyb, takže jakobyste PDA chtěli ohnout.

http://www.rm.adslink.cz/net/gps.jpg

Pošte ti co máte podobný problém s GPS, jestli pozorujete stejné účinky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Fakt si makac, tot by sa mi nechcelo, uprednostnil by som reklamaciu ako prist na to kam zatlacit ale vidis, ak to bude fungovat. Ja si potom myslim, ze snad aj na tu reklamaciu sa to bude dat lepsie poslat. Je to uz zhmotnena chyba

Skeleton84_ce4you
    Guest

A taky se chci zeptat, jestli někdo víte kde je v Ostravě nějaký servis, nechci tu N560 totiž posílat poštou, raději si tam zajedu osobně to reklamovat. Kupoval jsem ji totiž v Praze a tam se mi opravdu nechce jezdit, ale i tady v Ostravě by mělo něco být ne, nějaký autorizovaný servis.

Nováček
    Registrace
    Jun 2003

Citace Původně odesláno od Skeleton84
    A taky se chci zeptat, jestli někdo víte kde je v Ostravě nějaký servis, nechci tu N560 totiž posílat poštou, raději si tam zajedu osobně to reklamovat. Kupoval jsem ji totiž v Praze a tam se mi opravdu nechce jezdit, ale i tady v Ostravě by mělo něco být ne, nějaký autorizovaný servis.
    V Ostravě není, ale až do Prahy zase nemusíš. FS PDA opravujou tady: http://www.fujitsu-siemens.cz/servic...sp?serviceId=6

Podobná témata

1. problém se synchronyzací PPC FSC N560
    Od kokiN70 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-02-2010, 07:40
  2. Problem s RS232 na N560
    Od Konzul v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-11-2007, 09:38
  3. N560 a problem s GPS po x-te
    Od lokyn v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-11-2006, 09:06
  4. FS Loox n560 + SD 4G A-Data nefunguje! Proč?
    Od tanto v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-10-2006, 17:09
  5. problem s N560
    Od kutak_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-09-2006, 13:14