Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Chyba HTC TyTn

lacoh_ce4you
    Guest

Jeden až dvakrát za deň sa mi na displeji objavi "An unhandled error has occurred in the shell. Attempting to restart the shell." Ked dam OK system sa uplne restartuje. Robi to ešte niekomu? Nevyskúmali ste čo to spôsobuje. U mňa je to úplne nevyspytateľné. Urobilo mi to už aj v bublinách. Vždy to robí po zatvorení nejakého programu. Mám najnovší (snáď) ROM.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

To se mi ještě nestalo a ani jsme o tom neslyšel. Zkusil bych HR a pokud to nepomůže reklamace.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Vypni Error Reporting, jednak prospejes rychlosti behu sveho strojku, druhak te prestanou znepokojovat jinak vcelku bezvyznamne hlasky o chybkach v kodu aplikaci a samotneho systemu....

lacoh_ce4you
    Guest

Skusil som hard reset, zatial som nic neinstaloval a drzi. Pravdepodobne to robi nejaka aplikacia, takze to musim skumat. Mam podozrenie na task manager inClose. Mate ho niekto nainstalovany na tejto ROMke? Aky freewarovy task manager mate odskusany a doporucujete? Diky za rady

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Já měl úplně stejný problém a dělal to Task Manager. Už nevím, jak se jmenoval, ale pomohlo až jeho odinstalování...Teď je vše O.K.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od Viktor Čistič
    Já měl úplně stejný problém a dělal to Task Manager. Už nevím, jak se jmenoval, ale pomohlo až jeho odinstalování...Teď je vše O.K.
    EDIT: Tak teď jsem si pořádně přečetl ten tvůj poslední příspěvek. Ano, byl to InClose Task Manager. Teď používám Task Managera, který je součástí Spb Pocket Plus a jsem maximálně spokojený. Už žádný error!

Podobná témata

1. Chyba v sms (TyTN)
    Od matejcz v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-06-2007, 09:31
  2. HTC TyTN - chyba při focení
    Od Martin Kratky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-02-2007, 11:15