Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

sháním WM5 pro iPAQ hx2750

giorgino_ce4you (0)|16.1.2007 16:16
sháním WM5 pro iPAQ hx2750, chchi provést upgrade z wm2003se na WM5, ale nemůžu ho nikde na netu sehnat, všude je jen odkaz na koupi u hp..neví někdo kde se dá stáhnout či má někdo upgrade cd?předem dík za odpověď. Jirka z Liberce.
Miloš Strouhal (3997)|16.1.2007 16:36
Tady najdeš také jeden "upgrade" pokud jsi tu nový..
Zdenek Malinsky (9781)|16.1.2007 17:33
Většina odkazů je na HP, protože byl tento update zpoplatněn. Takže buď si ho musíš koupit u HP nebo sprostě ukrást, ale jak odkazuje Miloš, zlodějům říkáme NE.
thomicxxx (10)|18.1.2007 10:00
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Většina odkazů je na HP, protože byl tento update zpoplatněn. Takže buď si ho musíš koupit u HP nebo sprostě ukrást, ale jak odkazuje Miloš, zlodějům říkáme NE.[/QUOTE]
Aniž bych se chtěl autora dotknout, 99 % domácích uživatelů nepoužívá originální software. Takže i když chápu, že je jeho tvrzení v souladu s "firemní" politikou ce4you, vyhnul bych se takhle silným výrazům... Za sebe můžu říct - ano, stahuju co se dá, nepoužívam originální software, protože jsem student a prostě na to nemam. Zab mě.
Docent (1234)|18.1.2007 10:11
Zabíjet tě tu nikdo nebude, akorát si někdo může myslet, že seš vůl... BTW když nemáš jako student na auto, tak ho taky ukradneš :sarcastic: ? A k tomu ne zrovna levnému PDAčku jsi přišel jak?
Zdenek Malinsky (9781)|18.1.2007 12:59
Že někdo na něco nemá neznamená, že to musí ukrást.

Přijde mi hodně absurdní, že se nám tu uživatel thomicxxx veřejně přiznává, že je zloděj a ještě ke všemu hodně hloupý, protože se k tomu 1./ sám přiznává a 2./ ještě se ptá jak krást. :? :sarcastic:

Nikdo tě zabíjet nebude, ani ti nikdo nemůže zabránit pokračovat v trestné činnosti. Je to otázkou tvého svědomí, slušnosti a priorit. Buď si můžeš našetřit, půjčit, přivydělat, u software použít freeware atd. On si to člověk většinou uvědomí až když je sám okraden.

Diskuzi zamykám pro porušení pravidel pro diskutující - viz.

Případnou diskuzi na téma kolik % domácích uživatelů má legální software, jak moc je krádež softů špatná atp. prosím v sekci Off-topic.